olin aika kolloo.....!

kännissä puhuttiin jotain astronauteista ja sitten päätin esittää sellaista,lähdin käppäilemään ja huusin kovaan ääneen että olen ensimmäinen suuri astronautti Lous Amstrong.Turhaa mutta? kyllähän se nyt vähän piristi....ainakaan kukaan muu kavereista ei ole tehnyt niin.
21227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Turpa kinni juoppo tai pääset putkaan!!!!

Äänestä
  • vai että turpa kiinni....sullahan niitä vaikeuksia tuntuu olevan sen kanssa.Hirnut täällä kuin hevonen...voi että.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mad Martigan junior kirjoitti:

kännissä puhuttiin jotain astronauteista ja sitten päätin esittää sellaista,lähdin käppäilemään ja huusin kovaan ääneen että olen ensimmäinen suuri astronautti Lous Amstrong.Turhaa mutta? kyllähän se nyt vähän piristi....ainakaan kukaan muu kavereista ei ole tehnyt niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu