pakolaiset perseestä

eu n pitäis panna jokainen pakolainen takaisin omiin maihinsa,siis lähtömaihinsa,,ei noita kaipaa kukaan
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

No ilmankos ne on pelkää paskasakkia, kun vitusta syntyneet ovat ihmisiä. Että silleen.

Äänestä

Se on ainoa järkevä ja toimiva ratkaisu

Äänestä

Eurooppa kärsii tuhmyyttään näistä paskoista , pitää ottaa mallia Australiasta , sinne ei yksikään pakolais vene pääse maihin.
Ei ne lopu ikinä kun niitä otetaan vastaan. EU on syvältä perseestä.

Äänestä
  • Ei ennen kuin koko Afrikka ja Lähi-Itä on täällä. Saadaan samat ongelmat tänne. Shiiat ja sunnit ovat jatkuvasti sotajalalla. Siihen kun vielä saadaan Euroopan vääräuskoiset kristityt, niin johan on mylläkkä valmis!!

    Äänestä

Jos lähetetään ne 40000 tänne tuotua pakolaista kotimaahansa, niin tuodaanko ne 300000 suomesta lähtenyttä takaisin tänne? Kuulostaa huonolta diililtä...

Äänestä
  • Niin, ja ruotsiin viedyt sotalapset takaisin? hyh, maahanmuuttoa sekin on!
    Pakkoruotsi on sylpä!

    Äänestä

  • Misä ne 300000 suomalaista pakolaista on? Silti vaihtaisin.

    Äänestä

  • Jos nykyiset täältä lähteneiden kotimaat haluavat heidät välttämättä palauttaa, niin mikäs siinä.

    Äänestä

Ruosalaiset ruotsiin, elleivät opi suomenkieltä.

Äänestä

Lähettäkää takaisin heti vaan.He tulevat vain tappelee,rähinöimään ja tappamaan.He eivät sovellu meikäisten rauhalliseen kulttuuriin.Rauha mennyt heidän takiaan tyystin.Taatusti kantavat aids tai hiv tartuntoja ,eivät itse varmaan edes tiedä.

Äänestä

Pakkolaiset kotimaahansa HETI!

Äänestä

Suomesta lähdettiin reilu sata vuotta sitten sankoin joukoin Ameriikkaan ja -70-luvulla Ruotsiin, ja tosiaan sodan aikana karjalaiset siirtyivät (haloo: 500 000) lännemmäksi ja Ruotsiin ja Tanskaan jäi sotalapsia. Tervetuloa pakolaiset sivistämään meitä ja parantamaan geeniperimäämme. Idiotismi kasvaa tässä sisäsiittoisessa maassa kuten tämäkin ketju osoittaa.

Äänestä
  • Varsinaista ajatusten tonavaa...vai pakolaisiksi amerikkaan ja ruotsiin...LoL. Karjalaiset oli oman maan kansalaisia ja täältä lähetettiin ruotsiin lapsia mutta tänne tulevat pakolaiset on aikuisia äijiä.

    Äänestä

  • Niin lähdettiin, mutta ei väkisin eikä loisimaan vastaanottokeskuksiin.

    Äänestä

Kaikkihan me ollaan tultu perseestä

Äänestä
  • on kivaa olla suvaitsevainen, kun jalat on äipän ja iskän pöydän alla.

    Äänestä

Vielä on matkaa kokoomuksen haluamaan kahteen miljoonaan. Ainakin sen verran tottakai otetaan.
Saadaan kuulemma suomeen täystyöllisyys. Kaipan tekijäisiksi rikkaampi kulttuuri. Marssitkin jää historiaan. Ei ole tarvetta.
Eikun suuta hevosen perseelle.

Äänestä

Suomen Sisun paskasakkiin tulee olemaan ilo soveltaa pesäpallomailaa.

Äänestä

Yksinkertaisesti: Oma maa oma ruoka

Äänestä
  • Isoisät aikoinaan tiesivät miten maahan tunkeutujat hoidetaan.
    Mikään ei ole muuttunut tuon asian suhteen vaikka lässyttäjät
    sanois mitä.

    Äänestä

Toivottavasti Suomeen tulee ensi talvena paukkupakkaset, tuollaiset -50 olis sopiva

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyspoisvaan kirjoitti:

eu n pitäis panna jokainen pakolainen takaisin omiin maihinsa,siis lähtömaihinsa,,ei noita kaipaa kukaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu