Pöllikö ne Stubbin CIAn ja NATOn papereita

Suomen poliittinen johto pelkää, Niinistö, Kanerva, Stubb, Soini, Sipilä, J.Niinistö.

Me pelkää, että pöllittiinkö Stubbin kodista CIAn ja NATOn papereita. Stubb tiedetään CIAn mieheksi ja NATOn juoksupojaksi.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hirveen hienoo, että ne ei tehneet Stubbille mitään vaan vain Stubbin kodille.

Äänestä

Ainoa hyvä r...ä on kuollut r...ä

Äänestä

Kokoomus Orpon pitäisi erota.

Äänestä

täällä haisee ryssälle

Äänestä

Stubbikin näkee mitä kokoomuksen ajama pahemminvointivaltio eli yövartijavaltio aikaansaa. Saa käyttää paljon rahaa omaisuuden- ja henkilösuojaan sekä oikeuslaitokseen ja vankeinhoitoon. Kyllä se hyvinvointivaltion verotus on sentään kevyttä tähän verrattuna ja päälle vielä turvallisuus ja vakaus. Mutta vittu kun eivät ymmärrä kermaperseet omaa parastaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SnoedenilaistenIsku kirjoitti:

Suomen poliittinen johto pelkää, Niinistö, Kanerva, Stubb, Soini, Sipilä, J.Niinistö.

Me pelkää, että pöllittiinkö Stubbin kodista CIAn ja NATOn papereita. Stubb tiedetään CIAn mieheksi ja NATOn juoksupojaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu