KOKOOMUSHINTTARI ORVOLLE

Pelaatko nokitusta siirtolaisilla/pakolaisilla what ever.Eka oli 750 2 vuoden aikana,sitten jotain 5000,sitten puhuit 10000 ja nyt 15,000

Ja lomaltasi kansalle huutelet?Ai niin,eihän kokkareilla ole kansaa,vaan kyykytettävät.
Toivottavasti saat lättyys joltain tai pahempaa
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuinka mies voi olla tuollainen nyhverö ämmä kuin Orpo.

Äänestä

Ylen uutistenlukija mainitsi "YLI "15000.Ensiviikolla voi nousta jo 30,000

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


waler- kirjoitti:

Pelaatko nokitusta siirtolaisilla/pakolaisilla what ever.Eka oli 750 2 vuoden aikana,sitten jotain 5000,sitten puhuit 10000 ja nyt 15,000

Ja lomaltasi kansalle huutelet?Ai niin,eihän kokkareilla ole kansaa,vaan kyykytettävät.
Toivottavasti saat lättyys joltain tai pahempaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu