Virosta "Tämä ei ole Afrikka"-tarroja autoon

Onko Suomessakin myynnissä?
1189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Hyvä Viro, siinä hyvä esimerkki muille...

Äänestä
  • Tämä ei ole Afrika. Tämä on Neuvostotasavalta Eesti. Näin se oli tarkoitus mennä.

    Äänestä

  • Huom 2015 luku..

    Äänestä

Ei ole. Tämä on Eesti - tarroja löytyy.

Äänestä

ostaisin jos tietäisin mistä Suomalaisen version

Äänestä
  • Kuka tahansa koulupoika voi sellaisen tehdä ja tulostaa sullle vaikka kymmenen. Voit jopa itse suunnitella ja esittää toivomukset.

    Äänestä

Jos joku suomalainen uskaltaisi tuommoisen tarran pistää autonsa ikkunaan niin uskoakseni sen saisi ihan viranomaisten suostumuksella lyödä säpäleiksi. Sellaiseksi on meno nyky-Suomessa mennyt.

Äänestä
  • Tyhmä sehän laitetaan sen negurin City-Bemmin ikuunaan joka on pysäköinyt INVAPaikalle ja vienyt 8-kakaraa ja -3-vaimoaan viettämään laatuaikaa Suomalaisten verorahoilla Itikseen...

    Äänestä

  • Jos minua autoni ikkunan laku rikkoo, niin tulee nenä kipeäksi.

    Äänestä

Miksi aikuinen ajokortin omsitava mies..Laittaisi autoonsa tuollaisen tarran? Persu tai ei?

Äänestä

Mitä aikuisten miesten oikeasti pitäisi tehdä nyt?
Ja naisten?
Poliitikothan eivät näköjään pysty tekemään mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysyntääää kirjoitti:

Onko Suomessakin myynnissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu