Elintasosurffarit matkalla Suomeen

Ja presidentti Niinistö (kok) vielä väittää, ettei näillä ole pahat mielessä. Kovia kuvia nahkoinneista kuitenkin kunkyseiset maat eivät Suomen tapaan alistu tähän katastrofiin.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3220341/We-t-cope-tide-Europe-s-despairing-leaders-bring-border-controls-free-movement-zone-brink-collapse.html
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Katsoppas kun pääministerin, valtionvarainministerin, pressan ja sisäministerin kavereilla on hyvät vok-bisnekset pyörimässä eikä niitä saa häiritä.

Siksi Sauli Niinistö paheksuu "veropakolaisia" kun nämä eivät suostu rahoittamaan kokoomuskepulien liiketoimintaa.

Suojelupoliisista joku tosin uskalsi mainita että sieltä tulee myös isis-murhaajia sekä al-qaedalaisia mutta äkkiäkös pikkuvirkamies hiljennettiin.

Äänestä
  • Suomalainen hyysärimedia vaikenee Daily Mailin tapaisista kuvista ja artikkeleista.
    Meille tulee vaan partaisia suloisia ankkuripoikia tutimaan valkoisten lakanoiden väliin hyysäriämmien pyyhkiessä perseet, parranajamisen ja tuodessa ruoat ja puhtaat kalsarit sänkyyn kovasti anteeksi pyydellellen valitettavaa telttamajoitusta Turun Pansiossa viiden tähden hotellimajoituksen sijaan kaupunkien keskustoissa.Onneksi jotain hyvää sentään nettiyhteydet toimivat lisäväen hankintaan ja koneet niihin viimeisen päälle toimivia!

    Äänestä

Näky on kuin vankileirien saaristosta. Paitsi, että älykännyköitä, merkkivaatteita, hiusgeeliä ja ylipainoa siellä ei juuri esiintynyt.

Äänestä

Palkinto virkojen ja oman sukunsa eliitti palkoille järjestelevien sukujen vuosikymmenien ajan jatkunut kusetus suomessa jatkuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ziisusmaariallah kirjoitti:

Ja presidentti Niinistö (kok) vielä väittää, ettei näillä ole pahat mielessä. Kovia kuvia nahkoinneista kuitenkin kunkyseiset maat eivät Suomen tapaan alistu tähän katastrofiin.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3220341/We-t-cope-tide-Europe-s-despairing-leaders-bring-border-controls-free-movement-zone-brink-collapse.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu