Syyskuun lopussa tapahtuu

maailmanloppuko

Syyskuun lopulla saattaa tulla useiden tietojen mukaan jotain suurta tapahtuman. Jäädään odottelemaan.

15

149

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pyhiinvaellusjihad

      24.9. ja 25.9. on muslimien pyhiinvaellusjuhla. Paavi vierailee USA.ssa samaan. Tähän on kaavailtu isoja hyökkäyksiä islamistien toimesta. Taivaan neitsyset jo kalvot kosteina odottavat islamistipoikiaan. Mikä räjähtää?

      • Ei osunut...


    • oksennus

      Juu ja lokakuussa tai ainakin viimeistään tammikuussa

      • Vuottahan ei mainittu...


    • PPP47

      Jeesus ei tulekkaan. Oletko valmis?

      • Tarttisko se auttavaa kättä?


    • thtehth

      Juu, syyspäiväntasaus tulee.

    • TapahtuuJotain

      Ja kuunpimennys tapahtuu 28.9.2015.
      Alkaa kello 05.11 ja päättyy kello 06.23 (aamulla siis).

    • ofopkht

      hmiskunta massana vastaanottaa 27.-28.9. jokaisen ihmisen "minä olen" –olemuksen kautta niiden myriadien gammasäteiden täyden voiman ja mahdin, jotka ovat menneet meiltä ohi tästä rytmisestä 3600 vuoden lahjasta Korkealta, lankeamisen alkuimpulssista saakka. Tätä ei ole tehty koskaan aiemmin eikä kukaan tiedä, miten se ilmentyy jokaisella meistä henkilökohtaisesti, mutta TIEDÄ, että tulokset VAIN parantavat elämäämme ja ylösnousemusprosessiamme.

      Mahtava Elohim jotka ovat muodon rakentajia, ovat vakuuttaneet meille, että KAIKKIEN ihmisten ja Äiti Maan kehot värähtelevät nyt taajuudella, joka on valmis ja kykenevä sietämään tämän gammasädetulvan, ja että se tapahtuu täydellisessä jumalaisessa järjestyksessä. Tämä on kosminen hetki, joka ylittää kaiken, mitä on koskaan tapahtunut Jumalan pojille ja tyttärille. Ole rauhassa ja ole tässä nyt!

      "Minä olen" –olemuksesi tietää tarkkaan, miten voit parhaiten kokea tämän ihmeellisen tilaisuuden. Mene sisääsi ja pyydä opastusta, ja "minä olen" –olemuksesi opastaa sinua erehtymättä tämän prosessin läpi. Rakastan sinua enemmän, kuin voit koskaan tietää. Jumalan siunatkoon sinua.

    • ttkkl

      Maanjristyksiä, joissa Intian niemimaa on mukana.

    • Reddington

      No, eipä tullut. Sinällään mitenkään yllättävää, eihän noita "ennustuksia" ihan täysjärkiset tuppaa tekemään...

      • Syyskuun-satoa

        Obama nokitteli YK:ssa Putinia ja Putin aloitti sotatoimiin osallistumisen Lähi-Idässä.

        YK:n salkoon vedettiin terroristijoukkion lippu.
        Hurricane JOAQUIN voimistui hetkessä ykkösestä kolmoseen ja miettii vain iskukohdetta.


      • Syyskuussa-se-alkoi
        Syyskuun-satoa kirjoitti:

        Obama nokitteli YK:ssa Putinia ja Putin aloitti sotatoimiin osallistumisen Lähi-Idässä.

        YK:n salkoon vedettiin terroristijoukkion lippu.
        Hurricane JOAQUIN voimistui hetkessä ykkösestä kolmoseen ja miettii vain iskukohdetta.

        Hurrikaanissa on lisää pykäliä: category 4, winds 115 knots, 130mph, pressure 939 mb, movement north 3 mph.
        http://yle.fi/uutiset/usan_meteorologit_pahkailevat_hurrikaanin_reittia/8348967


      • Reddington
        Syyskuun-satoa kirjoitti:

        Obama nokitteli YK:ssa Putinia ja Putin aloitti sotatoimiin osallistumisen Lähi-Idässä.

        YK:n salkoon vedettiin terroristijoukkion lippu.
        Hurricane JOAQUIN voimistui hetkessä ykkösestä kolmoseen ja miettii vain iskukohdetta.

        Niin. Mitä poikkeuksellista noissa muka oli? Obama Ja Putin ovat nokitelleet nyt toista vuotta, hurrikaaneja tulee joka vuosi ihan useampia ja lippujakin on vedelty sallkoon vaikka minkälaisia. Eipä ollut kummoistakaan poikkeavuutta syyskuun tapahtumissa. Enenpi olisi yllättänyt jos mitään noista EI olisi tapahtunut...


      • Jatketaan-tarkkailua

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      158
      1502
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      129
      1180
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      216
      879
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      65
      801
    5. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      62
      710
    6. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      46
      685
    7. 52
      680
    8. 76
      586
    9. Annan aikaa jos sitä vielä tarvit

      mutta loputonta odottamista en kestä. Naiselle
      Ikävä
      52
      582
    10. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      568
    Aihe