missään? onko tämä jotenkin alempiarvoinen keskustelukanava kuin muut sosiaaliset mediat?
onko nämä suomi24-keskustelut vain ikäänkuin terapiaa vähämielisille tai sosiaalisesti vammautuneille, joilla ei oikein ole muutenkaan painoarvoa elämässä?
onko nämä suomi24-keskustelut vain ikäänkuin terapiaa vähämielisille tai sosiaalisesti vammautuneille, joilla ei oikein ole muutenkaan painoarvoa elämässä?
Vastaukset 14
Vanhimmat
Palstalla pyörii ja kurkkii paljon yhteiskunnan kermaa kuten poliitikkoja ja virkamiehiä. Niillä kun on aikaa seurata kansalaiskeskustelua.
Ei niillä ole aikaa seurata kansalaiskeskustelua, he ovat tapaamassa 17-vuotiaita pakolaislapsia ja kertomassa Itäkeskuksen sompuista.
eivät nuorempia löytäneet.
nykyisin lähi-itis ...
Kyllä tämä on alempiarvoinen - hassut rasistit rieehuu täällä ilman mitään tietämystä. Nämä keskustelut ovat lähinnä hupia normaaleille ihmisille.
Se joka itsensä ylentää itsensä alentaa tai jotain sinne päin.
Tuo on ainoa asia millä te suvakit osaatte keskustella, joko itkupillisadut, rasistikirves tai sitten avoin haukkuminen ja halveksuminen jos on eri mieltä teikäläisten kanssa.
Ei ihme että laatumedia (en aio tuhlata heittomerkkejä) sulkee keskustelun kun tietää miten heikoilla jäillä te seisotte.
Kyllä tämä on ylempiarvoinen - husut suwakit rieehuu täällä ilman mitään tietämystä. Nämä keskustelut ovat lähinnä hupia normaaleille kansallissosialisteille (:
Suomi24.fi on sellainen sylkykuppi ja kusitolppa, että on vain hyvä ettei sitä seurata missään muualla. Koko palvelu joutaisi sulkuun.
Kyllä muuten seurataan:
http://www.kauppalehti.fi/uutiset/suomi24n-keskusteluista-tuli-julkista-tutkimusaineistoa/scd8Tigs
Tämä on todellisuudessa Ruotsalainen media. Kyllä tätä seurataan laajalti, mutta hyysärit saavat niskaansa karun totuuden, etteivät punastumatta voi lukea. Ja muutenkin vihertäjät haluavat osallistua sellaiseen keskusteluun, josta voivat vetää julkisuuteen väärät johtopäätöksen, ihan nimien kera.
Ulkona on nytkin niin upea syksyinen ilma, että täytyy olla jotain vikaa, jos täällä viihtyy. Vähintään paha flunssa.
Tai se että ulkona on lauma mulatteja eikä viiti mennä ulos koska silloin saisin syytteen murhista.
olis ollu jo sensuurissa, onneks ryssät edes antaa vapauden kirjoittaa.
Eläköön Suomi24!