Kaikki pakolaiset ovat islaminuskoisia ja Koraani käskee tappamaan homot ja vääräuskoiset.
Pakolaiset tappavat homot ja kristityt
MuslimiSipilä
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sipilä haluaa muslimien tappavan lestadiolaiset.
No, onneksi siitä ei tule mitään vahinkoa
Noihin turvapaikkakeskuksiin voisi perustaa SETA:n toimipisteen, jossa kerrottaisiin pakolaisille mm. Suomen tasa-arvoisesta avioliittolaista. Olisi jännä nähdä mitä reaktioita se aiheuttaisi. Siitä se kotouttaminen alkaa.
Muslimit kohtelevat naisia ja homoja kuin koiria, mutta silti kyseiset ihmiset haluavat täyttää maamme muslimeilla. Muslimimaissa tapetaan homoja joukkohirttämisillä ja ampumisilla, tapetaan naisia kivittämällä ja ampumalla olemattomista syistä. Siis mitä vittua?
Voidaanko tästä päätellä, että naiset ja homot ovat jotenkin vajaamielisiä?
Sivistä vähän itseäsi, ennen kuin lähdet levittelemään tyhmyyttäsi. Mua ei ole kukaan kohdellut kuin koiraa, vaikka olen ollut duunissa muslimimaassa. Itse asiassa mua ei ole missään kohdeltu yhtä hyvin. Ja kokemusta on neljästä maanosasta.
Eikö vihervasureilla enää olakkaan unelmaa ? Viellä kuukausi sitte astuttiin yhtä jalkaa " MEILLÄ ON UNELMA " kyltin alla ja laulettiin kaihoisasti.Niin se maailma muuttuu*** Pojaaat pojaaat! Koittakaa nyt päättää pikkuhiljaa jo teki mitä teistä isona tulee.
Memkää nyt vaikka rippikouluun ensin,jos sieltkään jotaki apua löytyis masennukseenne!!!
https://www.youtube.com/watch?v=and8hO2uRCs
Ei kaikki naiset todellakaan halua islamisteja maahan. Miten on mahdollista että tätä uhkaa ei oteta tosissaan päättäjien keskuudessa?
Päättäjillä on paljon muuta mietittävää.
Joukossa on paljon puppeleita, koska naista ei arvosteta muslimi piireissä!
"antikristus" liittyy saatanaan ja sen palvontaan. Muslimit ymmärtääkseni vastustavat saatananpalvojia.
Mitä lännen tulee tietää islamista
https://www.youtube.com/watch?v=and8hO2uRCs Tässä ex muslimi valaisee hieman asiaa.
Elkää olko niin negatiiveja heyyy. Ottakaa relasti ja tilatkaa 4 täysin ilmaista Aku Ankan näytenumero: http://tinyurl.com/4akuankkaa