Mikä ihme mulla on meneillään? Lopetin vuosi sitten pitkän suhteen ja ajattelin alkuun että nyt olisi hyvä aika olla yksin. Olen käynyt muutamilla treffeillä ja tavannut muutenkin paljon uusia ihmisiä. Nyt tuntuu siltä että ihastun kaikkiin vastaantuleviin naisiin. Ennen en kiinnostunut oikeastaan kenestäkään mutta nyt tuntuu että kaikki naiset saa mun pään ihan pyörälle. Tunnin keskustelun jälkeen alan jo haaveilemaan parisuhteesta.
Mulla on oikeasti tosi hyvä olla yksin ja en oikeen uskalla mennä enää ulos kenenkään kanssa. En tiedä ketään toista miestä kenellä olisi ollut vastaavaa ja sen takia kysyn täältä naisten palstalta että mikä ihme minua vaivaa?
Olen mies ja ihastun kaikkiin naisiin
15
140
Vastaukset
- Eräkettu
Sun kassit on täynnä...
- Eräkettu
Sun pitää päässä voiteleen mieleisesi neidon pullat.
Ois kiva saada vastauksia, kun mulla on sama ongelma tosin miesten kohdalla. Mun ongelma lienee puutteessa eläminen, mutta miten saisin pään taas kuntoon?
- been_there_done_that
Kun on kokenut tarpeeksi pettymyksiä, niin kummasti pää on taas kunnossa.
- Eräkettu
Hanki vakkari pukki.
- Eräkettu
Lucy76 kirjoitti:
Hyvä idea, mutta hankala toteuttaa, kun on tuo aviomieskin...
No mikä sillä aviomiehellä on ku ei viitti vaimoaan hoitaa?
- FlamesGoHigher
Ah, kohtalotoverini! Kattelen nykyään kaupungilla kulkiessa ihan kiimoissani miehiä, joihin en normaalioloissa koskisi. Tekis mieli huutaa ääneen, että pankaa nyt herran tähden joku mua! Tarviin miestä! Mulla nyt puolitoista vuotta seksitöntä parisuhdetta takana. Asiat on vaan niin solmussa ja tunteet lakastunu, että oman miehen kanssa ei enää onnistu. Itkettää, panettaa. Todellakin :(
- Lavuootia
Ovulaatio.
- Avatars
Veikkaisin rakkauden nälkää :)
Minulla on ollut samanlaisia oireita. No itsellä eron jälkeen sama show 1-2 vuotta. Onhan se mahtavaa, kun pääsee sinkkuna ilman tulevaisuuden suurempia suunnitelmia kokeilemaan monenlaista vaihtoehtoa. Luulen, että suurin osa seestyy 1-2 vuodessa, kun patoumat ja panokokeilut hoidettu. Sitten tuli rauhallisempaa.
- kylnäinonmuutens
No sama vika. Kaikki naiset ovat omalla tavallaan hienoja ihmisiä ja niihin ihastuu. Sitä vaan pitäisi tajuta, että jokainen antaa itsestään haluamattakin vaan hyvät puolet. Vaikka sitä keskusteltaisiin huonoistakin puolista keskenään, mutta eihän ne tunnu silloin miltään, kun toinen ne kertoo siinä rauhallisesti. Suurin osa todellisia huonoja puolia ilmenee vasta sitten kun omaa minuutta ruvetaan puolustamaan. Osa vetäytyy ja osa käy kimppuun... jokaisella omat tyylinsä.
Olen itse ihan vastaavassa tilanteessa. Ihan just keksin hieman pysähtyä. Huomaan, että en etsi ihmistä vaan tunnetilaa. Kyllä pitää pysähtyä, istua ja miettiä vähän oikeasti mitä haluaa. Täälläkin on liikaa parisuhteessa ruikuttajia, että en aio enää yhtyä siihen kuoroon. Ja en halua enää vaihtaakaan, kun sen tosinaisen vierelleni löydän. :o)
Lykkyä veli! :oD - mkiujnbhy
itsellä sama ennen runkkaamista,kaikki naiset kelpais parisuhteeseen:)
kun olen mällännyt,ni minuutti mälläämisen jälkeen edes sara sieppi ei kelpais...tunnin päästä kylläkin;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M317024Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1073775Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v453743KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2501951Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka331830Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e401817Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn261252- 771243
Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj291151Tsekkoslovakialaiset Skoodat ei kelvanneet hesalaisille
Mutta jotain "polskifiiaatteja" Itä-Blokista kuitenkin hommaavat. No kommunistiakvaarioitahan nuo ovat muutenkin. https61146