Camilla on vanha hevosnaamainen lutkuttaja Domina-kellarista ja Monica on imbesilli asianajajana toimiva apukoulun käynyt entinen huora ?
Mustavaaran ääliöt !
PöljiäAkkojaTaas
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Molemmat akat on muuten avohoidossa ,jos ette sitä tietäneet.Ne otettiin salkkareihin sen saman mielisairaalan kautta ,josta se roosakin aikanaan sarjaan pääsi !
Camillan pää on venynyt synnytyksessä?Kätilö kuulemma joutui vetämään sen hohtimilla ulos ja pää venyi jo siinä vaiheessa aivan luonnottoman pitkäksi ?
Minusta Camilla näyttää aivan avaruusoliolta ? Niillähän on juuri tuon muotoiset päät ?
Se on tullut ulkoavaruudesta. Aivan outo katsekin. Hullu se on.
Mä kun synnyin, niin mä tein senkin väärin. Mä teen aina kaiken väärin. Jos annetaan 2 vaihtoehtoa, mistä pitää valita, niin väärin menee, koska ei ole mitään muuta vaihtoehtoa olemassa.
Onkohan Camilla syntynyt peräsuolesta joltain homolta ?
Tyttövauvan äidillä oli vain kapea lantio ja täten vauvalla ahtaat paikat tulla normaalireittiä pitkin maailmaan. Keisarinleikkausta harkittiin.
Ulkonäöstä viis, mutta kun eivät osaa näytellä pätkääkään. Camilla, Monica ja Eeva - paskimmat näyttelijät ikinä.
Kyllähän Camillaa nussis ennemmin kuin tyytyis omaan käteen tai likaiseen homoon. Mitä mä oon elämäni aikana naisia nähnyt, niin eihän toi Camilla oo ollenkaan sieltä rumimmasta päästä. Niitä on nähty hirveempiäkin. Molemmat ex-vaimotkin ois voinu potkia jaloista pois ja ottaa tilalle Camillan. Tai mikä sen näyttelijän nimi nyt onkaan?