Muslimit ovat rikkaus maallemme

Sanokaa minun sanoneeni.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tiukka Islam on rikkaus naisen elämän vapaudelle ja oikeuksille. On hienoa, että Islam tuo meille tasa-arvokehityksen.

Olemme olleet niin takapajuisia ja sivistymättömiä, meidän koulumme ovat hurjasti jäljessä islamin koraanikouluja.

Äänestä

Siellä taas yksi vajaa älyinen ja mamu ylistys. Voi saa.tana näitä suvaitsevais pellejä, noilla ajatuksillanne ajatte suomalaiset suohon. Suomi ei tarvitse enää yhtään muslimi hullua lisää, ja nämä jo täällä olevat täytyy saada välittömästi rajan toiselle puolen .

Äänestä

Jep vain. Ja mitä siitä seuraa?

Halla-ahosta tulee pian Allah-aho
Ratiriti ralla, tuli talvi-Allah
Kesäpäivä kankaan alla (burkhan peitossa)
Alavilla mailla Allah-vaara (kun eteläpohojammaalle perustetahan vastaanottokeskuksia)
Se miehen epätoivoon ajaa, kun Allah viljaa korjaa
P-Pohjanmaan kunnat saavat uudet nimet: Shiiajoki ja Shiialatva
Kaikki Nissan Sunnyt on muutettava Nissan Sunneiksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JaakkoHämy-Anttila kirjoitti:

Sanokaa minun sanoneeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu