Lähes täydellinen sensuuri vapaassa maassa

Lähes kaikki mediat ovat estäneet kommentoinnin mamu-uutisoinnissa.Ilta-paskat,mtv ja yle syöttävät vain virallista mamutuspropagandaa,kaikenlainen arvostelu on estetty.Tällaista muka vapaassa länsimaassa 2015!
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tyypillistä myrkynvihreiden toimintaa.

Äänestä

kiittäkää Halosta hän täytti virkamiehistön MAMUNHYYSÄREILLÄ

MAMUTUSMILJARDIT OTETAAN MYÖS DEMARITYÖLÄISTEN NISKASTA, DEMARIT OVAT TÄYTTÄNEET MAAHANMUUTTOVIRAT ERILAISILLA MAMUNHYYSÄREILLÄ 12 HALOSEN HALLINTOVUODEN AIKANA JA ANTTI LINDTMAN ON HALOSEN PERSEEN JA PERHEEN NUOLIJA

HALONEN KÄVI JOPA LINDTMANIN HÄISSÄ VAIKKA HEIDÄN IKÄERONSA ON 50 VUOTTA TAI 70 VUOTTA eli eivät ole ystäviä sinänsä mutta poliittinen peli pyörii

ja SIIS SOININ PUOLUERYHMÄ Espoossa AJAA MAMUT ULOS soini ei johda ryhmää mutta on sen jäsen

SOININ PUOLUEOSASTO ESPOOSSA VASTUSTAA JYRKÄSTI PAKOLAISTEN OTTAMISTA SUOMEEN, PERUSSUOMEN ESPOON KUNNANVALTUUSTON RYHMÄ VAATII HULLUUDEN ELI TURVAPAIKANHAKIJOIDEN VASTAANOTON LOPETTAMISTA http://www.lansivayla.fi/artikkeli/316219-espoo-veroprosentti-pysyy-ennallaan-pakolaisvirta-varitti-verolinjauksia He vaativat usealla suulla ”hulluuden” eli turvapaikanhakijoiden vastaanoton lopettamista. – Mitä enemmän pakolaisia sijoitetaan täälläkin telttamajoitukseen, sen parempi viesti se on turvapaikanhakijoille, ettei Suomeen kannata tulla, Simo Grönroos (ps.) tylytti.

Äänestä

Kyse on stubbilaisuudesta ja sen homoperversiosta. Suomi on nyt stubbilaisen perversion fasistinen diktatuuri. Pakkoruotsi...homotus, mamutus, islamisaatio, kirkon rappio, median valehtelu, Yle...huh huh....... Kaikki samasta eliitin fasistisesta jääräpäisyydestä ja sortotarpeesta lähtöisin.

Äänestä
  • Nämäkö ovat sitä asiallista ja fiksua kommentointia jota lehdet ei julkaise.

    Äänestä

Sitten kun tämäkin foorumi vaikenee muistaakaa
että MV- lehden keskustelupalstalla saa keskustella ja anonyyminäkin.

Äänestä

Helsingin Sanomat aloitti mielipiteiden sensuroinnin. Seuraukset näkyvät nyt. Yt neuvotteluja ja irtisanomisia. Menekkiä ei ole. Kukaan normaali ihminen ei halua lukea vain tietyille ihmisille tehtyjä uutisia ja juttuja juttuja.

Äänestä

HS on äärimmäisen rikkaiden suomenruotsalaisten homoseksuaalien johtama lehti ellette sattuneet tietämään. Homotus ja homologiikka leimaa kaikkea HS:n uutistoimintaa ja poliittista manipulaatiota. HS ei ole oikea sanomalehti. Se on poliittisen manipulaation ja sairaan valehtelun äärimmäisen rikas madiavaikuttaja. HS määrää Suomessa aivan kaiken. Siksi Suomi on paska maa.

Äänestä

Median velvollisuus on torjua mielipiderikollisuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sensuuriapukkaa kirjoitti:

Lähes kaikki mediat ovat estäneet kommentoinnin mamu-uutisoinnissa.Ilta-paskat,mtv ja yle syöttävät vain virallista mamutuspropagandaa,kaikenlainen arvostelu on estetty.Tällaista muka vapaassa länsimaassa 2015!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu