Ostin nacho cheese ballsei tänää

Jumalauta jos tulevaisuueS tulee jotain veroo naksuihi ja raksuihi, ei oo köyhää työttömäl varaa mitää veroi maksella. Miks pitää köyhän ainoaan iloon puuttuu?????
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heh! Oletko kokeillut viinietikan makuisia raksuja?

Äänestä
  • Ostan nacho cheese ballsei 3 kertaa viikos, ei muuhun tuet riitä!!!!111

    Äänestä

  • Lapsesi ovat varmaan sinusta ylpeitä?

    Äänestä

  • ww32ew kirjoitti:

    Lapsesi ovat varmaan sinusta ylpeitä?

    Töihin mene

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EnMeeIkinäRöihin kirjoitti:

Jumalauta jos tulevaisuueS tulee jotain veroo naksuihi ja raksuihi, ei oo köyhää työttömäl varaa mitää veroi maksella. Miks pitää köyhän ainoaan iloon puuttuu?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu