hauska laite

Joskin talvella ei paljon käyttöä.sen takia 100000€ auto piisaa
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minkälainen tuuletin sinulla 100.000 eur rillassa puhisee?? Onko mahdollisesti suurensuosion saanut Rumatikki??

Äänestä

Mulla on Hymmerimopiili Rumatikillä,se on kyppitonnin värkki.

Äänestä
  • Onko sinulla Hyyymerissä peruutuskameraa? Minulla on, tein kameran itse .

    Äänestä

Kyllä sadallatonnilla löytyy biili jo vaikka Rumatikillä.Maanantaina taas Reinostani ,RAKKAASTANI. Se on Reino.

Äänestä
  • Reinohöpöttäjä Joksu, oletko koskaan harkinnut , että laittaisit oikein lämmittäjänkin reuhuusi?? Se lämmittäjä autoon asennus, kyllä tarvitsee rahaakin. Kysy olisiko vielä Sandarderissa sinulle vielä limiittiä jäljellä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pottatoimii kirjoitti:

Joskin talvella ei paljon käyttöä.sen takia 100000€ auto piisaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu