Jos olet Ps kannattaja, et huutele tyhjää

159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei tyhjää, mutta sitten, kun alkaa mennä yöunetkin. Moni pian kuulee ääniä, pelkää haamuja, eikä kulje säkkipimeällä.

Yksi on pelko yli muiden, mikä se on?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takuuäänestäjä kirjoitti:

Toimi aidost mitä meidän kannattajista edlleen kannattaa.

http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/81710-uusi-maahanmuuttolinja-taman-timo-soini-mainitsi-ensin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu