Mutta missä luimistelee se varsinainen typerys eli höpöttäjä höpöhöpö?
Valtakunnanvalittaja Lapista on jo valittamassa
yksi_puuttuu
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Valtakunnanvalittaja Lapista käyttää välillä myös nimimerkkiä "toivo-turusta".
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13736356/hai!-olen-sven-ahkio!
Mutta missä ihmeessä piileskelee se varsinainen typerys eli höpöttäjä höpöhöpö?
Mikä vitun valtakunnanvalittaja?
Lapin Late tykittää aina vain täysosumia Junkkerikin tajusi itse heittää pyyhkeen kehään ja lähteä eduskunnasta ennen seuraavaa murskaavaa tappiota vaaleissa
http://www.yleisradio-yle.blogspot.fi
banged------------->
http://www.uusiaika-lehti.fi/fi/nayta/uutinen/14241718052881
Lapin Somali, palstan sontaläjä, turun toivon feikkaaja, selvisikö.
Siitä akkamaisesta joka asiasta ja joka paikassa valittajasta Late Lapista on kyse.
Sairas pedofiilirinki taas kyttäämässä? Minkä se tekee teistä kun stalkaatte ja myrkytätte lapsiakin. Anonyyminä huuteletta. Tasoittamaan tilannetta ja kertokaa keitä oletta!?
Olettako ajatelleet että joudun elämään 24/7 kivuissa ja häiriköitynä ilman oikeaa lepoa ja että se näkyy myös ulospäin. Itse en voi puolustautua mitenkään kun vastapuoli anonyymejä. Kuka tahansa saadaan näyttämään sekolta kun myrkytetään ja kampanjoidaan esiintyen minuna palstalla kirjoittamassa. Laitetaan asioita minun piikkiin ja käännytetään ihmisiä minua vastaan. Alaikäisetkin kärsineet myrkyistä ja näin isänä sanon että kun sään sen alkuperäisen syyn selville teen kaikkeni että tämä pedofiili saa osansa! Osan tiedän mutta se alkuperäinen syy/alullepanija hukassa. Kirjoittajaa tähän ketjuun se tieto minulle niin voin taistella takaisin!!!!