Onko Ville hyljännyt tuulimyllyt?

Pakolaiset tarvitsevat paljon sähköä
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Timokkion ja persujen takki pyörii siihen malliin että olemme energia omavaraisia.

Äänestä

Ville nuoleskelee SDP:n naisäänestäjiä. Villellä pitäisi laskea, riittääkö kahdeksen päivän lisäys hoito-ja sosiaalialojen työaikaan, kun 30 000 pakolaisesta aiheutuu hoitokustannuksia yhteiskunnalle? Villellä pyörii ropelit nupissa hurjaa vauhtia.

Äänestä

d w48r7y4724hr94bwfw

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sulle-mulle kirjoitti:

Pakolaiset tarvitsevat paljon sähköä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu