Lehmäspaskaa iltaisin maikkarilla

Salkkarit on ääliömäisistä tv-sarjoista kaikkien ääliömäisin sarja kautta aikojen !

Kaikista huvittavin on Kuulapäiden rosvo-perhe ,Sebbe, äipän risupartainen kultapoju ,jonka lavastettua kuolemaa ei tutki edes POLIISI ? Ja entäs sitten hullu-Hellu itse, murhaaja joka ei jää kiinni sitten millään ja saa muka omistaa Amandan ,sillähän on miljoona korvaukset voudilla odottamassa entisistä talous- ja muista rikoksista ja sitten on vielä se vähä-älyinen Sergei poju ,joka ei tajua höykäsen pöläystä mistään ! Hyvää elämää vaan ääliö-teinit jotka tuijotatte tätä lehmän-paskaa joka ilta !
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

etkö päässytkään Salkkareihin avustajaksi, kun noi kärttyinen olet?

Äänestä
  • En ole vähä-älyinen ,eli ei mitään mahiksia debiili-jengiin !

    Äänestä

Sinun vuodatus on kyllä niin täynnä kirjoitusvirheitä, että mitähän sontaa sinä olet katsonut ja touhunnut silloin, kun näitä koulussa opetettiin? Vai etkö ole vielä päässyt kolmatta luokkaa pidemmälle?

Äänestä
  • Eipähän ole yhtään ainoaa kirjoitusvirhettä vielä päässyt livahtamaan mun tekstiin ,koska olen Helsingin yliopistolla äidinkielen lehtorina ,että revi ääliö siitä jos edes tajuat tästäkään yhtikäs mitään ???

    Äänestä

  • Lehtoripaasivaara kirjoitti:

    Eipähän ole yhtään ainoaa kirjoitusvirhettä vielä päässyt livahtamaan mun tekstiin ,koska olen Helsingin yliopistolla äidinkielen lehtorina ,että revi ääliö siitä jos edes tajuat tästäkään yhtikäs mitään ???

    Kertaa noita yhdyssanoja vielä. Ja sitä, mihin niistä tarvitaan väliviivaa ja mihin ei. Pilkun oikeaoppiseen sijoittamiseen suosittelen myös kiinnittämään huomiota.

    Äänestä

Miksi moista sarjaa sitten pitänyt katsella, jos noin kiehahtaa? Itse en ole katsellut kuin viimeksi joskus 80 luvulla.Kauheaa teennäistä kökkönäyttelemistä. Näki heti mikä fiasko se on.

Äänestä

Onneksi ei ole pakko katsoa. Suomessa nyt vaan ei osata tehdä tv-sarjoja....

Äänestä

Jos joku ohjelma aiheuttaa noin pahat mielentilat, niin mitähän jos ei katsois ollenkaan sellaista mikä ne mielentilat aiheuttaa? Ihminen vois varmaan paljon paremmin, jos ei aiheuttaisi itselleen hirveitä mielentiloja. En mäkään katso ohjelmia, joita en voi sietää.

Äänestä
  • Olemmekin huolissamme vähäpäisistä teineistämme ,jos ne saavatkin vaikutteita tuosta lehmänpaskasta ,niin herkeävät pojat kaikki homoiksi ja sitten pitää ottaa pakolaisia lisää kun syntyvyys ei toimi ??

    Äänestä

  • Pakolaishomojakotänne kirjoitti:

    Olemmekin huolissamme vähäpäisistä teineistämme ,jos ne saavatkin vaikutteita tuosta lehmänpaskasta ,niin herkeävät pojat kaikki homoiksi ja sitten pitää ottaa pakolaisia lisää kun syntyvyys ei toimi ??

    Osa homoista on ottanut oppia vanhempiensa virheistä, joten ovat jättäneet lisääntymisen paremman geeniperimän omaavalle osalle. Luonto karsii heikoimmat, joten joistakuista tuleekin homoja ja jotkut eivät voikaan lisääntyä, esim. liian heikon siittiötuotannon vuoksi. Sitten on myös nk. mahot lehmät. Kun on tarpeeksi huono perimä, astuu luonnonlaki voimaan, joka estää moisen yksilön lisääntymisen. On raja, kuinka huonolla perimällä ei voida enää lisääntyä. Se on luonnon tapa karsia. Mitä siitäkin tulisi, jos tänne alkaisi tulla liikaa heikkoja yksilöitä, joilla ei minkäänlaisia lahjoja eikä mitään henkistä pääomaa. He sitten vain syövät, eivätkä tuota mitään. Syövät ja paskovat niin paljon, että paskaan hukutaan. Sitä pohtiessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HulluHelunantollotpojat kirjoitti:

Salkkarit on ääliömäisistä tv-sarjoista kaikkien ääliömäisin sarja kautta aikojen !

Kaikista huvittavin on Kuulapäiden rosvo-perhe ,Sebbe, äipän risupartainen kultapoju ,jonka lavastettua kuolemaa ei tutki edes POLIISI ? Ja entäs sitten hullu-Hellu itse, murhaaja joka ei jää kiinni sitten millään ja saa muka omistaa Amandan ,sillähän on miljoona korvaukset voudilla odottamassa entisistä talous- ja muista rikoksista ja sitten on vielä se vähä-älyinen Sergei poju ,joka ei tajua höykäsen pöläystä mistään ! Hyvää elämää vaan ääliö-teinit jotka tuijotatte tätä lehmän-paskaa joka ilta !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu