Nyt on mokuttajille tulossa kovat kiima-ajat:
http://yle.fi/uutiset/vanhanen_suomen_pitaa_varautua_yli_100_000_turvapaikanhakijaan__parempi_varautua_kuin_katua/8314015
Meille tervepäisillehän tuo maanpetturien hanke (poliitikkomme ovat rikollisia) merkitsee isänmaamme ja kansamme tuhoa. Pikaista tuhoa. Voi niitä joilla on omia lapsia, etenkin tyttöjä, helvetti on pian irti. Partanaamaista sotalasta pukkaa sitten joka ikiseen kuntaan ja kortteliin.
http://yle.fi/uutiset/vanhanen_suomen_pitaa_varautua_yli_100_000_turvapaikanhakijaan__parempi_varautua_kuin_katua/8314015
Meille tervepäisillehän tuo maanpetturien hanke (poliitikkomme ovat rikollisia) merkitsee isänmaamme ja kansamme tuhoa. Pikaista tuhoa. Voi niitä joilla on omia lapsia, etenkin tyttöjä, helvetti on pian irti. Partanaamaista sotalasta pukkaa sitten joka ikiseen kuntaan ja kortteliin.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mitä sinä oikein pelkäät? Onhan Suomessa kaiken aikaa paljon ulkomaalaisia, esim. opiskelijoina ja matkailijoina.
Eiköhän tämä ole aika eri porukkaa kun ne opisklijat ja matkaajat. Täysin hallitsematon maahan tunkeeminen ja vielä uskontona suurimmalla osalla islam. Jos vähäkin seuraa maailman tilannnetta ja tätä sairasta uskontoa, niin pelättävää on ja helvetisti. Johan ne alkoivat Saksassa määräileen että Oktooberfestifaaleja ei saa pitää kun se loukkaa muslimeja. Toi tapahtuma on Saksalaislle tärkeä ja vanha perinne. Mutta ei tullaan toisten maahan ja aletaan selostaan miten siellä pitäisi elää. Kun maassa pitäisi elää maan tavoilla ja kunniottaa maan lakeja ja kulttuuria mutta ei, ei osaa muslimit. Sitä sivistystä vaan ei ole, eikä toisten kunnioitusta, niin miksi helvetissä me heitä kunnioittaisimme.....Missä islam siellä ongelma, niin se vaan menee. Islam ei sovi länsimaihin...Pysyköön omissa maissaan riehumassa...
Voiko tällaista naiiviutta vielä tänä päivänä olla? Kehitysmaista tulevat primitiiviset muslimi"pakolaiset" ovat ehkä hiukan erilaista porukkaa kuin opiskelijat tai turistit.
Oho, en tiennyt että kykenet ihan asialliseen kommettiin. Onnittelut!
Joku amerikkalainen/saksalainen /japanilainen turisti on hiukan eri asia kuin muslimi joka tulee maasta jossa rauhanuskonnon edustajat tappavat sekä toisiaan että kaikkia muitakin. Ja kohtelevat naisia kuin pelkää paskaa. Eli rikollisuuden kasvua ihmiset pelkäävät, turvattomuutta.
Lauletaan yhdessä
Kuka näitä apinoita pelkäisi. pelkäisi.... Kuka näitä apinoita pelkäisi, pelkäisi.
Kuka näitä apinoita pelkäisi, pelkäisi....Kuka näitä apinoita pelkäisi, pelkäisi.
Peeeeelkääääiisiiiii
Kolme muslimia joukkoraiskasi nuoren naisen kahdesti tunnin välein
http://www.ekuriren.se/nyheter/strangnas/1.3454832-bevisen-som-binder-dem-till-valdtakten
Kolme 16-18v poikaa joiden ihonväristä vaietaan raiskasi....YLLÄTYS.YLLÄTYS 16V POJAN
http://www.trelleborgsallehanda.se/nyheter/tre-ungdomar-anhallna-i-valdtaktsarende/
Sitten lauletaan yhdessä:
Tootuuden toorviii, johdaa sinäää meitää
etsiessäämmee valkeuudeen teitäää
tietommeee siunaaa, meitää älää heitääää(ainakaan kivelläää)
Nyt tuli varmasti pedofiiili-raiskaaja.hyysäreille niin Suomen Punaisessa Ristissä kuin Maanmuuttovirastissa makeat unet
Turussa poliisin edustaja hoki hokemistaan: Maahanmuuttajien joukossa ei ole rikollisia....Maahanmuuttajien joukossa ei ole rikollisia....Maahanmuuttajien joujossa ei ole rikollisia.
Lähde ei kerro onko ko. poliisia siunattu selvänäkijän lahjoilla vai onko hän jäänyt peräti ilman mitään lahjaa
Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.
Melkoinen rottien invaasio siis luvassa. Talliumia kehiin.
Kaikki pysäyttämään ja etsimään livahtaneita rottia. Jäniksenmetsästys saa jäädä tältä vuodelta.
Mistä näitä Matti Vanhanen nikillä esiintyviä idiootteja aina pulpahtelee?
Muistakaa mennä torille mielenosoitukseen hallituksen leikkauksia vastaan. Ei oikein että työtä tekeviltä leikataan. Leikatkoot PAKOLAISAVUSTUKSISTA!!! Niistä on vara leikata. Mutta pakolaisille maksettaviin tukiin ei kosketa, kyllä niin suututtaa että yö unet on menny monena yönä!