Heti kun pakolaisia on suomessa riittävästi, alkaa suomalaisten tappaminen eli lahtaaminen. Miehet tapetaan heti ja naiset vasta raiskaamisen jälkeen. Ainoa mitä ei tapeta on nämä suomalaiset munattomat ääliöpoliitikot ja maahanmuuttohyysärit jotka on lähteneet hyvissä ajoin maanpakoon. Eli jälleen kerran tavallinen suomalainen saa maksaa, tällä kertaa hengellään. HERRA MEITÄ AUTTAKOON, SILLÄ POLIITIKOT EI PYSTY.
SUOMALAISET TEURASTETAAN KUIN SIAT
lopunaika
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mutta missä on suomen presidentti ? Jos venäjällä tai jenkeissä on putin tai obama muutaman päivän pois julkisuudesta, seurauksena on miltei kansallinen hätätila. Sauli on ollut koko kesän hiljaa ja pakolaisasiakin hoituu sipilän ja stubbin suulla. AIKA ERIKOISTA VAI MITÄ ???????
Ei se ole somalialaisten vika että suomalaiset virkamiehet ja naiset jakavat. Ei tyhmä ole se joka pyytää vaan se jolla on ruskea kieli ja mieli