Saanko rahoituksen autoon jos minulla ei ole vakituista työpaikkaa?
Rahoitus jos ei ole vakituista työpaikkaa.
3
5901
Vastaukset
- ergtfer32434
Ei taida ilman tuloja juuri mitään olla tarjolla, pikavipit, joku 1000-2000 luotto jostain voi löytyä, eiköhän nuo selviä kun googlella etsit.. Kai se nyt vähän riippuu paljonko rahoitusta tarvitsee..
Jos on hyvät suhteet johonkin ihmiseen joka sen luoton voisi saada niin sittenhän homma voisi hoitua niinkin, auto vaikka autoliikkeestä hänen nimiin (haltijaksi siis) osamaksulla.
Vuokraa jonkun tutun auto 200 euroa/kk.. - Junnu671
Minä olen ostanut monta autoa rahoituksella vaikka olen ollut työtön,pätkätöissä tai pimeissä hommissa,ei ne mitään työpaikkoja tarkastele jos vaan on luottotiedot kunnossa.
Olen aina ilmoittanut jonkun edellisen työnantajan kun on tarvinnut hakemukseen joku laittaa ja aina on läpi mennyt eikä ole ollut mistään muutaman tonnin rahoituksesta kyse vaan kymmenien tuhansien.
Jossain aikasemmin oli täälläkin vastaavia kyselyitä ja moni väitti että järjestelmä tarkistaa verotiedoista työpaikan mutta se on aivan huuhaata.Verotietoja ei luotonantaja tarkasta vaikka hakisit asuntolainaa niin tuskin tarkastaa autolainan haussakaan ja muutenkin verotiedot on aina niin vanhentunutta tietoa. - Sahanen78
Ostin kanssa viime vuonna uuden auton rahoituksella vaikka olin työttömänä ollut lähes vuoden.Rahoituksen osuus yli kymppitonni eikä mitään ongelmaa ollut sen saannissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 702560
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell572420Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1542016Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.591896Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1361718Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,571270- 751241
Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.851144Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1591090Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103931