Onko mitään ämmämäisempää kuin pelätä naapuriaan.
Hätäisenä EvLut täällä horisee Venäjän vaarasta ja laskee alleen.
Todella naismaista. Kyllä hävettää hänen puolestaan!
Hätäisenä EvLut täällä horisee Venäjän vaarasta ja laskee alleen.
Todella naismaista. Kyllä hävettää hänen puolestaan!
Vastaukset 5
Vanhimmat
https://fi.wikipedia.org/wiki/Novgorodin_ja_jäämien_sodat
Jopa yksinkertaisen Maanpetturi, Vellipersekoirastiltun luulisi osaavan tuon verran lukea ... eri asia lienee, ymmärtääkö hän kontekstin.
"Jos ihminen ei tunne historiaa, on hän pakotettu toistamaan sitä"
-Semper Paratus-
Sillä everstiluutnantilla on pieni kikkeli. Sen takia se vihaa naisia kun ei pysty tyydyttämään niitä ja kauniita naisia kun ne kauniit naiset hakeevat miestä joka pystyy tyydyttämään ja sen takia everstiluutnantti on kateellinen muille miehille ja sen takia se luulee NETISSÄKIN OLEVANSA KAPIAINEN JOKA VOI HUUTAA.
Tiltu on monioireinen Latva-D reppana. Perustelut ...
- Bipo (maaninen vaihe) ... Suoltaa mm. "ryssäkiimaa" uskomattomalla intensiteetillä.
- Paranoidinen Skitsofrenia ... (näkee olemattomia asehankinta, yms. soppareita ja Evl:iä joka paikassa).
- Mytomania / Pseudologia Fantastica ... (Esittää omia mielikuvitus väittämiään faktoina, ilman perusteluja).
- Peniskateus ... (vertailee mielessään palstalaisten peniksiä) ja kertoo sen vielä "ääneen".
- Koprofilia ... (lähes sairaalloinen kiinostus ulosteeseen ja PV:n pesemättömiin alushousuihin).
- Nekrofilia ... (hekumoi taannoin sankarivainajien ruumiinosilla) esittäen totena, että nykytaistelumuodossa vainajat jätetään kentälle.
- Pedofilia ... (hekumoi nuorten naisten alistamisilla ja raiskauksilla asepalveliuksessa).
Yhtään todellista, uskottavaa faktaa ei pyynnöistä huolimatta kyetä esittämään väittämien tueksi ... yhdessäkään asiassa. IMO.
-Hullu se on, ei se näyttele-
Aloittaja tarkoitti tietysti Putinia. Siinäpä vasta everstiluutnantti, ei ole edes armeijaa käynyt!
Vain tyhmä luottaa Venäjän lempeyteen !