Isä opetti lyömään pakolaista videolla

Mielestäni videossa ei ollut mitään ihmeempää. Ihan perusjuttu. Näytin sen 5-vuotiaalle pojalleni ja se nauroi. Näytti mulle vähän lyöntejä myös. On todella hyvä opettaa lapsia puolustautumaan pakolaisia vastaan. Ovat suuri riski.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sääliksi käy poikaa jolla on tuollainen "kasvattaja".

Äänestä
  • Sairas olet. Sääli on sairaus, tiedäthän.

    Äänestä

Hyvä video se on

Äänestä

Tää on näitä provojuttuja vaan. Taas on trollaattori vauhdissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skslslslslls kirjoitti:

Mielestäni videossa ei ollut mitään ihmeempää. Ihan perusjuttu. Näytin sen 5-vuotiaalle pojalleni ja se nauroi. Näytti mulle vähän lyöntejä myös. On todella hyvä opettaa lapsia puolustautumaan pakolaisia vastaan. Ovat suuri riski.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu