Joka kolmas raiskaaja ulkomaanihme.

vaikka heitä on vain 2% kansasta. Kohta heitä on 20% ja sitten tilastoissa joka toinen on ulkomaalaistaustainen. Käyttäytyvät erittäin epäkunnioittavasti suomalaisia kohtaa ja ovat tuleet tänne valloittajiana ja alistamaan meidät kantasuomalaiset. Hallitus ei kanna vastuuta joten kantakaa te ja varoittakaa vaarallisesta kehityksestä.
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

on kotona, suvunmiesten suojeluksessa.

Äänestä

Heitä on kuitenkin nuorista miehistä 5%. Lisäksi harvoin miljonäärien raiskaamat ilmoittavat tästä poliisille sillä he itse asiassa halusivatkin tulla miljonäärien raiskaamiksi. Naistethan tunnetusti rakastavat ennenkaikkea rahaa ja muuta vaurautta.

Äänestä
  • Voi se olla sitäkin, mutta näitä ei ilmoiteta.

    Äänestä

Lienee useampi kuin joka toinen...

Äänestä

Ruotsissa 90 % on ulkomaalaisten tai ulkomaalaissyntyisten raiskauksia, sekä 70 % muslimien.

Suomen kehitys kulkee kiltisti perässä. Ei minulla kestäisi omatunto kannattaa tällaista kehitystä ns. "suvaitsevaisuutta". Olisin syyllinen tuhansiin raiskauksiin. Järkyttävää.

Äänestä
  • "Tuhansiin" XDDD

    Äänestä

  • Matemaatikko kirjoitti:

    "Tuhansiin" XDDD

    Ruotsin tuhannet raiskaukset naurattavat, kun niistä kertoo "rasistinen" taho. Kun feministinen naistutkimus ilmoitti Suomen vuotuiseksi raiskausmääräksi 40 000, oli se ehdoton tieteellisesti tutkittu totuus.

    Äänestä

Eihän nuo muuta osaa. Lähtömaassa jotakuin kaikki yli 12 v naiset on tiineenä. Niitä on poljettu yksin että porukalla. Mutta normaalia siellä ja täällä toteuttavat perinteitä että kotoutuminen toimisi.

Äänestä

Miesvihaunionin arvio vuotuisesta raiskausmäärästä 40 000, eli 30 vuodessa 1,2 miljoonaa raiskausta, siis suunnilleen joka toinen suomalainen nainen on raiskattu 15-45 ikävuosien välillä. Uskokoon ken tahtoo.

Äänestä
  • Varmaankin osa naisista raiskataan kymmeniä kertoja, joten ei ehkä joka toinen kaikista naisista tulisi raiskatuksi.

    Äänestä

Femakkotelaketju lepakkohenkiosaston jutut ny on joka kerta suoraan sitä ihtiään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


rikastajatkarsinaan kirjoitti:

vaikka heitä on vain 2% kansasta. Kohta heitä on 20% ja sitten tilastoissa joka toinen on ulkomaalaistaustainen. Käyttäytyvät erittäin epäkunnioittavasti suomalaisia kohtaa ja ovat tuleet tänne valloittajiana ja alistamaan meidät kantasuomalaiset. Hallitus ei kanna vastuuta joten kantakaa te ja varoittakaa vaarallisesta kehityksestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu