Koostettua pakolaiskriisiä eri paikoista Euroopassa: http://youtu.be/WrkPX6fNxrA
Pakolaiskriisiä
Pako.paikka
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Asiaa.
Koska porukka tajua, että islamista ja sitä kannattavista eläimistä ei ole mitään hyötyä? Hyvin kuvaavaa oli näiden eläinten väkivalta naisia kohtaan! S..tana, näitä elukoita sitten pitäisi sietää ja elättää..
Vaikeinta on tajuta, että Suomi ei tee mitään pakolaisaallon pysäyttämiseksi. Se voisi tehdä jos haluaisi. Voisimme ottaa käyttöön valmiustilalain, mutta nämä nösseröt eivät uskalla.
Ei ole omaa tahtoa eikä uskallusta pennin vertaa. rajat olis helppo sulkea mutta, The End Suomi !!
Yliopiston opiskelijat tempaisivat:
Opiskelijat tempaisivat – huippupäivä turvapaikanhakijoille
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/opiskelijat-tempaisivat-huippupaiva-turvapaikanhakijoille/5328414
Mukavaa että meille tulee uusia ihmisiä jotka eivät ole edellisten kommentoijijoitten kaltaisia natsisikoja jurottavine luonteineen :)
Voi pyhä Sylvi sentään. Tänään radiossa puhuttiin juuri asiasta; me huolehdimme ehkä nyt juuri näistä tilanteista, mutta kukaan ei huolehdi siitä syystä, miksi näitä ihmisiä tulee.
Naurettavaa! Nuoria miehiä pilvin pimein..... me suomalaiset naiset olemme vaarassa, eikä kukaan välitä...
Tutustukaa hyvät ihmiset muslimikulttuuriin. Silmänne avautuvat todellisuudelle...
Koirat, erityisesti niiden sylki on saastaista, naiset ovat miehen alapuolella, heille saa mies tehdä mitä haluaa, yksinäisen naisen, joka asuu yksin ja verhot ovat auki saa raiskata jne. Vain halal-lihaa voi syödä. Kivulias teurastustapa eläimille kuulemma...
Mukavaa että meillä on rohkeita ihmisiä jotka vastustavat muslimisikoja jurottavine torahampaineen kihnäämässä loputtomassa muslimikiimassa.
Koska kukaan ei tee mitään, odottaa vain että joku muu tekisi! Ei tämä asia täällä internetissä ratkea, se on lähdettävä kaduille ja järjestettävä tapahtumia joissa ihmiset herätetään siihen mitä meille ollaan tekemässä! Tehtävä SELVÄKSI se että kansa ei ole samaamieltä EU:n linjausten kanssa joita Suomi myötäilee ja orjailee (,täyttääkseen päättäjien omat taskut?).
Skandinaavinen valkoihoisuus(blondit hiukset, siniset silmät jne) häviää 30-60 vuoden sisään tällä kehityksellä, meidät tullaan korvaamaan näillä "Turvapaikan" hakijoilla. Järjestelmällinen skandinaavisen perimän tuhoaminen.
Demokraattinen valtio ei voi tehdä näin mittavaa vastaanottoa, kun mietitään tätä nykyistä kehityssuuntaa niin vuoteen 2025 mennessä alamme olemaan vähemmistö äänestyksissä, Suomi tulee olemaan Islamilainen Valtio hyvin nopeasti jos tämä annetaan jatkua!!!
Tämä on sitä "monikulttuurisuutta"! SUOMALAISET vielä maksavat verorahoillaan tämän kansanmurhan!
Jos monikulttuurisuus on hyvästä niin miksi se pitää tuhota sulauttamalla kulttuurit toisiinsa(jotka eivät edes lähtökohtaisesti ole yhteensopivia). Ei se ole monimuotoisuutta vaan sen tuhoamista!!
Jos haluaa oikeasti että asioihin tulee muutosta niin sen muutoksen lähdettävä aivan ensiksi itsestä! Hakeutukaa samanmielisten ihmisten seuraan, tehkää asioille yhdessä jotain!
Toimettomuus tuhoaa suomalaisen kulttuurin ja perimän sekä suomalaisten perinteet!
Toimettomuus tarkoittaa verojen nostoa, lisää leikkauksia jotta tämä suomen tuho voidaan toteuttaa!
Haluatko SINÄ todella maksaa loputtoman tulvan pakolaisia ja rahoittaa tämän suomalaisten korvaamisen ulkomaalaisilla?
EI MISSÄÄN TAPAUKSESSA! VAIKKA KUINKA LUJAA HUUDETTAISIIN RASISMIA!
kukaan muu ei ole rasisti kuin valkoihoinen, se jo kertoo jotain!
(Ovatko ihmiset todella niin tietämättömiä mitä meille ollaan tekemässä?)