Pressiklubi--Suomalaiset on valkoista roskaväkeä

Näin sanoi Ylen ajankohtaisohjelmissa esiintynyt hyysäri ja Suomalais-viha-toimittajanakin esiintynyt henkilö.
.
Saatanallista Suomalaisvihaa pulppuaa myös Li Andersonin mädänneistä aivoista.
30<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Tässä ollaan mielestäni lähellä asian ydintä: syrjättäjät syyttävät syrjättämiään ihmisiä oireilusta.

Äänestä
  • Todellakin - tulijat ovat suureksi osaksi Bagdadin rikkaita sunni-nuorukaisia jotka eivät ISIS-sympatian vuoksi suostu armeijaan ISIS-stä vastaan. Heillä on jo olemuksesta päätellen raha-asiat kunnossa ja suomalaiset ovat vääräskoisina ja köyhempinä lähempänä eläimiä kuin roskaväkeä.

    Äänestä

Voi onneton idiootti...jokaisessa länsimaassa (ja Australiassa) asuu white trashiä...kät vaikka Malminkartanossa, niin törmäät siihen heti asemalla;)

Äänestä
  • Käytä haulikkoa.

    Äänestä

Rydman sanoi oleellisen asian: Ruotsi ei ollut rekisteröinyt turvapaikanhakijoita. Ruotsi rikkoi kansainvälisiä sopimuksia.

Äänestä

Rydman on terävämpi keskustelija kuin yksikään persu. Halla-ahokin jää kakkoseksi.

Äänestä

Suomalaisten on aika muuttaa takisin Uralin taakse.

Äänestä

STRESSIKLUBI ON palasokerihammas stubin luottodiili !

Äänestä
  • Kyllä Stuban leekot on pitemmät ko palasokerit. Minä väittäisin että hänellä on Jenkki-tyynyhampaat. Suupielissä on muuten samanlaisia venymisvarasta kieliviä ryppyjä kuin Päivi Räsäsellä

    Äänestä

577644

Äänestä

Jos DNA-testeihin mennään niin lähes kaikkien eurooppalaisten paluumuuttopaikka on jossain Itä-Afrikan rannikolla, vastapäätä Jemeniä.

Äänestä
  • hah, olet joutunut viherkulttuurimarxistien propagandan uhriksi ja vieläpä uskot tuota karles Tarvinin suhteettomuus teoriaa joka on kirjoitettu pilailumielessä,
    pikkasen siinä on nykyöään perää kun katsoo maahantulijoita tietää että afrkkalaiset kehittyvät ihmisistä apinoihin.

    Äänestä

Stillerin loppuvitsi oli typerä. Hän olisi pystynyt parempaankin. "Antero puukotti Taunoa..." .

Äänestä
  • Rubenilla on hetkensä.

    Äänestä

  • Schlomo kavalsi/petti Gideonin...

    Äänestä

Suomalaiset ovat Afrikasta aikoinaan muuttaneiden jälkeläisiä.

Äänestä
  • sinä olet mongoliasta.

    Äänestä

RKP:n kannattajissa on paljon tuota roskasakkia. Nussineet serkkujansa vuosisatoja ja se näkyy...

Äänestä
  • Hyvin harva niistä elää sosiaalituilla ja yleensäkin on toimeton, kuten yksi white trashin tunnusmerkostöstä on...

    Äänestä

  • Suomen Freudenthalilainen rantaruotsi se varsinainen sisäsiittola onkin.

    Äänestä

Stiller ei ole yhäkään integroitunut.

Äänestä

Aika innokas hihhuli tuo entinen YLEläinen. Mainiota on ollut huomata tuo, että nämä karseimmat tapaukset ovat siirtyneet muihin medioihin.

Äänestä

Mitähän mieltä Hitler olisi ollut Stilleristä.

Äänestä
  • Onkohan Stiller osittain juutalainen. Vähän samantyylinen sukunimi on Leo Mellerillä, ja se tietää juutalaisuudesta vaikka mitä. Niin ja Uri Geller tuli tässä vielä mieleeni myös. Stiller, meller, Geller: nehä rimmaa

    Äänestä

Koittakaa muistaa ettei ohjelma ole asiaohjelma, vaan viihde ohjelma viikon loppua varten. Huomenna tuleva Jälkiviisaat kin on viihde ohjelma, vaikka Jari Tervo siellä laukoisi mitä.

Pelottaa vähän se että, asia ja viihde ohjelmat tuppautuvat sekoitumaan keskenään toisiinsa jolloin joku ei ymmärrä mikä on ironiaa ja mikä todellista asiaa.

Tosin en enään ymmärrä tv uutisiakaan, joissa lietsotaan hysteriaa, yksittäisestä lieriöpäästä lahdessa ja koko hattu kiertää maailman uutistoimistoja....

Onkohon tuo hattu rekisteröity tuotemerkki, jonka käyttö oli omin käsin tehtynä on rekisteri rikkomus ja kuka hakee korvauksia tuotemerkin rikkomuksesta miljoonien eurojen kosrvausta?

Äänestä
  • KuKluxKlan hakee korvauksia yhdysvaltain oikeusministeriön tuella. Suuri saatana korjaa näin valtiontalouttaan muutamalla dollarilla ja hidastaa näin velkalaskurin juoksua nanosekunniksi.

    Äänestä

Kaikille ei ole suinkaan selvinnyt se missä tehtävissä vihaajat ovat ja mitä resursseja heillä on käytössään. Joku median toimittaja on harmiton tapaus verrattuna moniin toisiin, joita puolueiden kannattajat hyysäävät.

Äänestä

ruupeni,kuuluu palkkan. li on seko muuten.

Äänestä

Valkoista roskaväkeä.... KKK-mies ....tarkoittivatko he kyseistä henkilöä. ?

Äänestä

Huomasinpa varsin huvittavan yhtäläisyyden Pressiklubissa olleen Li Anderssonin ja eilen Uutisvuodossa vierailleen mamu kansanedustajamiehen puhetyylissä ja puhenuotissa.
Ilmeisesti tämä kansanedustaja matkii joko tietoisesti tai tiedostamattaan Li:n omaperäistä puhetyyliä eli ihailee daamia selvästi. Ehkä joku miehen tunteva voisi kertoa onko hän aina puhunut noin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ylen-Hyysäri kirjoitti:

Näin sanoi Ylen ajankohtaisohjelmissa esiintynyt hyysäri ja Suomalais-viha-toimittajanakin esiintynyt henkilö.
.
Saatanallista Suomalaisvihaa pulppuaa myös Li Andersonin mädänneistä aivoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu