Onneksi olkoon kaikki idiootit joilla löytyy pulverit himassa. Jos oot vielä sen lisäksi tuhlannut 2000 euroa valmentajaan niin saat #1 palkinnon Darwin awardseista.
Heh.. aika hyvää bisnestä. Tule roinan avulla huippukuntoon ja kuseta epätoivoisia juntteja. Varsinkin naiset on aivan käsittämättömiä idiootteja.
Lisäravinne Kusetus Hifistely
6
170
Vastaukset
- nostoaaiheeseen
Pitää nyt kirjoittaa tähän jotakin, ettei mene trollin kova työ ihan hukkaan.
- SElvennys
Roina-sanalla ja roinaamisella tarkoitetaan kiellettyjä aineita ja niiden käyttöä. Näitä tuotteita ovat muunmuassa kasvuhormonivalmisteet. Vitamiinien, aminohappojen, proteiinilisien ja rasvahappjen käyttäminen ei ole "roinaamista". Näistä lisäravinteista on hyötyä lihaskasvun tavoittelussa ja terveyden ylläpitämisessä.
- fyuk
> Tule roinan avulla huippukuntoon ja kuseta epätoivoisia juntteja. Varsinkin naiset on aivan käsittämättömiä idiootteja.
Hyvä trolli, tuttu juttu ja vastasinkohan jo johonkin toiseen lankaan? Eli miten roinan avulla huippukuntoon tuleminen auttaa kusettamaan epätoivoisia juntteja ja millä tavalla? Voisitko hieman avata miten naiset ovat idiootteja?- ghgghgf
Olet näköjään nainenXD eli roinaamalla saadaan ihan älytön kroppa ja sitten markkinoidaan lisäravinteita "että tätä lisäravinnetta käyttämällä saavutat vastaavan kropan..." Vaikka kyseisellä lisäravinteella ei ole mitään tekemistä kyseisen henkilön kehityksen kanssa!
- udykkudy
ghgghgf kirjoitti:
Olet näköjään nainenXD eli roinaamalla saadaan ihan älytön kroppa ja sitten markkinoidaan lisäravinteita "että tätä lisäravinnetta käyttämällä saavutat vastaavan kropan..." Vaikka kyseisellä lisäravinteella ei ole mitään tekemistä kyseisen henkilön kehityksen kanssa!
En nyt aivan, mutta en aivan mieskään. No mutta se minusta, halusin vain varmistaa, ettei trolli mene hukkaan. Itse veikkasin, että logiikka olisi ollut, että valmennusasiakkaat valitsisivat vain älytönkroppaisia valmentajia. Onneksi kysyin, muuten olisin elänyt harhaluulojen vallassa! Mutta tottahan tuo, monien purnukoiden ja pussukoiden kyljessä on jonkun valtavan lihamöykyn kuva luomassa mielikuvaa, että käyttämällä tätä tulet tämän näköiseksi, vaikka todellisuudessa jonkin yksittäisen lisän vaikutus voi olla hyvässä tapauksessa 10 prosenttia, yleisemmin ehkä 5 ja monesti 0.
- ChemistryIsFriendOfBody
Tuo on muuten totta, että nykyään naisia taidetaan kusettaa lisäravinteissa jopa enemmän. Miesten ylilihaksikkaat kropat on helppo tunnistaa roinalla rakennetuiksi ja nykyään moni asiaan vähänkin vihkiytynyt tämän ymmärtää. Sen sijaan moni reppana ei taida ymmärtää, että yhtälailla siellä bikini-perseenpyörityksessä käytetään niitä lääkkeitä. Etenkin kun on näitä salaatinlehti, reajuustoa ja prässiä blogeja ja instagrammeja. Tietysti monelle tulee kuva, että sellaiseen on oikesti normaalillakin ihmisellä mahdollisuudet. Kunpa vaan tietäisivät, miten paljon kemiaa siellä käytetään. Eikä tosiaan ole niitä lisäravinnepurkkeja, mitä mainostetaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869