Mitä tapahtui Jalasjärvellä illalla.

5 ambulanssia paikalla, joku puhuu puukotuksesta.
Poliisit tuli aika myöhään paikalle
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huhu kertoo että teini-ikäiset tummat ottaneet yhteen, toista puukotettu ja hoidettavana sairaalassa, mahdollisesti nuorisokodista ainakin toinen jos ei molemmat.

Äänestä
  • Mutta miks on ollu 5 lanssia jos vain kaks henkilöä tapellu keskenää

    Äänestä

  • HEIMON JOKAISELLE jäsenelle oma pirssi

    Äänestä

Jaa-a, jos on pelätty suurempaa? Vain yksi meni pillit päällä Seinäjoelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokusieltä kirjoitti:

5 ambulanssia paikalla, joku puhuu puukotuksesta.
Poliisit tuli aika myöhään paikalle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu