Vartiainen On Ilmiselvästi Tyytyväinen Mamujen...

joukko invaasioon.
.
Aamun tv-lähetyksessä sairas maanpetturi nautiskeli ihmisryntäyksestä.
.
Juhana Vartiaisen unelma ilmaistyövoimasta täyttyy parhaillaan ja josta hän ei tarvitse maksaa senttiäkään itse.
.
On selvää, että mamuryhtäys on Suomen hallituksen suunnitelmallinen teko.
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

"On selvää, että mamuryhtäys on Suomen hallituksen suunnitelmallinen teko"

Siltä vaikuttaa, sekä myös pilannut minun, ja monen muunkin rehelliseen ajatteluun kykenevän akateemisen/koulutetun henkilön elämän. Olen nykyisin täydellinen sosiaalinen hylkiö kaikkialla: akateemiset kollegani/koulutetut ihmiset yleensä sylkevät päälleni rasistina, koska en kannata rajoittamatonta maahanmuuttoa. Ei-akateemiset ja kouluttamattomat taas sylkevät päälleni akateemisena, koulutettuna henkilönä, ilmeisesti vain tavan vuoksi, sillä olenhan usein samaa mieltä kuin hekin.

Vain Sebastian Tynkkynen voi olla rehellisesti sitä mieltä kuin haluaa, sillä hän on biseksuaali, ja hänen hyljeksimisensä olisi siksi vähemmistöjen syrjintää ja lähentelisi jopa homofobiaa.

Äänestä
  • Vietä enemmän aikaa kauppatieteilijöiden, DI:den, luonnontieteilijöiden jne. parissa äläkä humanistien tai sosiologien eri variaatioiden (jälkimmäisten opetus Japanin yliopistoissa muuten lopetetaan juuri), jotka käyttävät itsestään erilaisia peitenimikkeitä, kuten valtio"tieteilijät". (punikki"tieteitä" konstruktionismeineen, ynnä sekalaista huuhaata)

    Äänestä

  • JapaniNäyttääEsimerkkiä kirjoitti:

    Vietä enemmän aikaa kauppatieteilijöiden, DI:den, luonnontieteilijöiden jne. parissa äläkä humanistien tai sosiologien eri variaatioiden (jälkimmäisten opetus Japanin yliopistoissa muuten lopetetaan juuri), jotka käyttävät itsestään erilaisia peitenimikkeitä, kuten valtio"tieteilijät". (punikki"tieteitä" konstruktionismeineen, ynnä sekalaista huuhaata)

    Eihän me selvitä ilman Juhanan siipan ruokakulttuuriprofessuuria, jota siis hoitaa loistokkaasti Johanna Mäkelä.
    Ko. proffa on mm. selvittänyt , kuinka ruisleipä symboloi suomalaisia arvoja..hmm!

    Äänestä

Ukko on selvästi täysin sairas psykopaatti. Pää heiluu, ja suu vaahtoaa ku puhuu.

Äänestä

Voi, että, voi stna. Eikö mikään mahti maailmassa pysty tähän porukkaan?

Äänestä
  • Suomalaisilla on tapahduttava suuri asennemuutos tämän hetkisestä lälläri asenteesta.
    Asenteiden on kovennettava, jos mielii puolustaa olemassaoloaan.

    Äänestä

Vartiainen on saralloinen ruotsin ihannoija, hän ottaa kaikki mallit sieltä, omia ei hänellä ole laisinkaan.

Äänestä

Äijä meinaa pudota jakkaralta kun läähättää mamuista ja niiden määristä.

Äänestä
  • Spegut tulee housuun. Siitä se johtuu.

    Äänestä

KUKA SAATANAN IDIOOTTI SEN VARTIAISEN SINNE EDUSKUNTAAN ÄÄNESTI? PÄITÄ VADILLE VAATII JO TOIMIVA DEMOKRATIAKIN!

Äänestä
  • Opettele kirjoittamaa, homorasistipaska.

    Äänestä

  • Suvaitsevainen.....kiitos vihjeestä.

    Äänestä

Vartiainen on vammainen. Sillä on pää sekaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaatuneet-meni-hukkaan kirjoitti:

joukko invaasioon.
.
Aamun tv-lähetyksessä sairas maanpetturi nautiskeli ihmisryntäyksestä.
.
Juhana Vartiaisen unelma ilmaistyövoimasta täyttyy parhaillaan ja josta hän ei tarvitse maksaa senttiäkään itse.
.
On selvää, että mamuryhtäys on Suomen hallituksen suunnitelmallinen teko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu