MINKÄ IKÄISENħ

kysympähän_vaan

Suutelit ensimmäisen kerran?
Harrastit petipuuhia ensimmäisen kerran?
Molempia odotellaan vielä T: 19 -vuotias jätkä

18

1319

    Vastaukset 18

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tässähännämä

      Suutelin ensi kerran 24-vuotiaana ja yhdyin 25-vuotiaana.

    • d3bv

      molemmat kun olin 12

    • fgadfgdaffg

      Alle kouluikää. Petihommat aloitin 16-17 v.

    • Mustamies20v

      Suutelun 8v ja petihommat 11v

    • Suutelin eka kerran n.8vuotiaana koulupoikana. Pikuuteni vei oma siskoni, olin silloin 10 vanha, sisko kolme vuotta vanhempi, sinne neni spermat perille. Ehkäisystä ei ollut tietoakaan. Varmaan monessa perheessä veli ja sisko ovat naineet? Aivan hyvä ensikokemus!

    • Siiri200

      17 oon, eikä kumpaakaan vielä.

    • L4t3bloob3r

      27/27

    • 16-vuotiastyttö

      suutelin joskus 12 vuotiaana ja petipuuhat aloitin 13-14 vuotiaana

    • poiuytffnbv

      Melkein kaikki kokenut nuo asiat jo nuorempana kuin minä, ahdistavaa.

      T: kohta 27 vuotta ja melkein poikuus tallella.

    • Olin silloin 15-vuotias. Vanhempien mökillä eräs aikuinen perhetuttu mies pani minua peppuun. Itse sain sain pillua sitten myöhemmin.
      -naitu poika-

    • noragrets

      Ensimmäinen suudelma(ei mikään pikainen pusu) oli kun olin 14 ja petipuuhat alkoivat 8kk myöhemmin saman pojan kanssa ennen kuin täytin 15. Hän oli hyvin hyvin kokeiluhaluinen ja menihän siinä neitsyys sekä vaginasta että anaalista.

    • Emilysophiee

      Ensimmäinen suudelma 14v, neitsyys meni silloisen poikaystävän kanssa kun olin 15v :) t. Nainen 22v

    • panaaaaaani

      Eilen ekan kerran panin, kesällä suutelin ekaa kertaa. Synttärit oli syyskuus et ju...toin 13 toinen 14

    • 0606

      Ensimmäisiä kertoa sitä varmaan pussailtiin vähän toisellakymmenellä. Mutta varsinaisia sudelmia jaeltiin 19 vuotiaana. Ja sitten 21 vuotiaana aloiteltiin petipuuhat. Vieläkin muistan ne pehmeät rinnat ja himokkaat yöt... sitä kun pääsi vauhtiin niin tuntui että aina onnisti... Tissimieshän minä.

    • Aikuinen9

      18v molemmat.

    • Hahaah

      Noh, kyllähän sitä tuli pusuhippaa mentyä päikyssä poikien kaa, ja kaiketi siinä jokuset pusut tuli vaihdettua. En nyt niitä kuitenkaan halua laskea. Ensimmäinen ja kunnollinen suudelmani oli 12-vuotiaana. Todella limainen tapaushan se oli.

      Samaa poikaa tapailin pari kuukautta, ja ensimmäistä kertaa heillä yötä ollessani hän.. innostui vähän liikaa. Hänen lauettuaan sisälleni.. Se oli painajaismainen tilanne. En puhunut pojalle koko yläkoulun aikana. En kuitenkaan halua laskea sitä neitsyyden menettämiseksi. Poika oli kuitenkin itseäni 20 senttiä pidempi ja ainakin samanverran painavampi futispelaaja, en minä sellaisena 160 senttiä pitkänä ja sirona tyttönä mitään voinut.

      Virallisesti haluan laskea menettäneeni neitsyyteni nykyiselle poikaystävälleni, jonka tapasin vuotta myöhemmin 13-vuotiaana. Muistan kuinka pelokas olin hänen kanssaan, vaikka poika olikin todella hellä, tiesi menneisyydestäni, eikä halunnut todellakaan painostaa, vaikka olikin vuotta vanhempi.

      Päädyin silti menettämään neitsyyteni hänen kanssaan oltuamme yhdessä 5 kk, pari viikkoa syntymäpäivieni jälkeen täytettyäni 14. Vaikka se olikin ehkä hieman liian aikaisin, en muuttaisi sitä mistään hinnasta. Olen nyt 19, ja rakastan kyseistä poikaa edelleen.

    • tyytyväinen243

      Pusuja poskelle yms lasketa niin eka suudelma 14vuotiaana ja 15v lähti neitsyys ;)

    • Ahhhh

      Ensisuudelma 14v. Eka kerta ihanan tytön kaa,19v. Suuseksiä harrastin komean poitsun kaa kun olin 20v.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      367
      1415
    2. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      63
      936
    3. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      116
      895
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      83
      880
    5. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      62
      835
    6. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      94
      701
    7. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      681
    8. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      50
      609
    9. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      56
      594
    10. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      112
      554
    Aihe