Rasisminvastaiset katupartiot

Milloin aloittavat?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

<<<

Äänestä
  • Viimeistelkää suomalaisten kiusaaminen nyt kun sitä näköjään niin kovasti haluatte. Sitten teemme siitä lopun. Sen jälkeen ette kiusaa enää IKINÄ!

    Äänestä

Ilmeisesti aika pian. Rasisminvastustajat ovat väkivaltaisimpia tuntemiani ihmisiä (ja rasistit rauhaa rakastavimpia). En tunne ketään isisläistä, mutta veikkaan että isisläinenkin jäisi rasisminvastustajalle kakkoseksi.

Äänestä

Hakkaako ja ryöstääkö ne kaikki ei-kiihkosuvaitsevaiset rasismin nimissä? Täytyy näköjään alkaa tosissaan aseistautumaan näitä hulluja suvakkeja vastaan.

Äänestä
  • "Rauhaa ja rakkautta" rakastavia suvakkeja vastaan toimii vain järeät otteet, jo ystävämme Breivik sen tajusi. Täällä tullaan vain hieman jälkijunassa kaikessa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä.arvelette kirjoitti:

Milloin aloittavat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu