Kai Greene voit

Kai Greene voitti ylivoimaisesti Mr. Olympian. Hyvä Kai, ei tarvinnut edes kilpailla, niin selvä voitto.
466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kai "Greippi" Greene

Äänestä

Olikos se Kaitsun eka O-voitto? Olen ihmetellyt miksei ole aiemmin jo voittanut tämä mies, jolla olkavarsien tilalla olkapallot.

Äänestä
  • Oli joo ensimmäinen Mr. Olympia voitto. Aiemmin ollut hyvä kakkonen ja vaikea ollut päättää voittaja. Tänä vuonna Kai oli niin ylivoimaisessa kunnossa, että katsottiin voittajaksi kilpailematta. Heikkotasoisemmat sitten kilpailivat, pitäähän nekin johonkin järjestykseen saada. Saapa nähdä joutuuko Kai ensi vuonna kilpailemmaan seuraavasta Sandow-patsaastaan.

    Äänestä

Oliko Kailla greippi mukana?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KaiTekiSen kirjoitti:

Kai Greene voitti ylivoimaisesti Mr. Olympian. Hyvä Kai, ei tarvinnut edes kilpailla, niin selvä voitto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu