Nyt olis halvalla myynnissä leikkauspöytää ja välineitä sairaalallesi edukkaaseen hintaan.
https://huutokaupat.com/fi/v/206770
Lääkärin voit aina palkata hoitamaan koneita ja startti rahaa saa työkkäristä.
https://huutokaupat.com/fi/v/206770
Lääkärin voit aina palkata hoitamaan koneita ja startti rahaa saa työkkäristä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Myydään
Myydään sydänsairaalan koko irtaimisto, laitteet, välineet, kalusteet. Laitteet on tarkastettu 2013. Kohteen leikkaustoiminta on loppunut. Laitteet ja välineet on säilytetty asianmukaisesti yksityissairaalan omissa tiloissa. Kohdetta ja laitteistoja näytetään sopimuksen mukaan. Sopimusnäytöt kohteeseen numerosta 0465847915.
Myyntiehdot
Laitteet ja tarvikkeet myydään käytettyinä. Kohde myydään siinä kunnossa ja niillä varusteilla kuin se ilmoituksessa ja kaupantekohetkellä on. Ostajalla ei ole vaihto- eikä palautusoikeutta. Myyjä pidättää oikeuden hyväksyä tai hylätä korkein tarjous. Laitteistojen siirtoaikataulusta voidaan sopia erikseen.
Näyttö
Kohteen näyttö sovittaessa
Tiedustelut
Lehtisaaren Farek Oy:
Lehtisaaren Farek Oy, puh: 046 5847915
Maksutapa
Verkkopankkimaksu. Pankit: Nordea, Danske Bank, Osuuspankki, S-pankki, Aktia, Tapiola-pankki, Handelsbanken, Ålandsbanken, Pop-pankki, Säästöpankki (tai summan ylittäessä 50 000 €, lasku/tilisiirto).
Toimitustavat
Nouto 0 €
Toimitus ei ole mahdollinen
Kas, ihme kun edes huutokaupat.comin oma väkikään ei ole vielä huutanut kohdetta, Kyseinen "huutokauppahan" on tunnettu kaikenlaisesta kusetuksesta ja omien kohteiden huutamisesta eli hintojen nostosta.
Saako pari nuorta hoituria mukaan?
Valtavasti koneita, kuka noita osaa käyttää ?
Lisäksi laitteiden käyttöön tarvitaan ylilääkäri, joka on perehtynyt sydänkirurgiaan.
Myytävä laitteisto on sydänkirurgisen sairaalan varustusta.
Niinpä niin
"Toimialakuvaus: (Päivitetty: 20.09.2010)
Yhtiön toimialana on kaikki laillinen liiketoiminta."
http://www.kauppalehti.fi/yritykset/yritys/lehtisaaren farek oy/23554954