Persujen homo hoitaa hommat kotiin hajoitamalla persut.
Perussuomalaisten homo
Pohojanmaa
782
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Taitanet tarkoittaa bi-seksuaalia.
Hänkö se on?
Kyllä hän se on.
Perussuomalaisten kolmannen varapuheenjohtajan Sebastian Tynkkysen mukaan Timo Soini tekee itse samaa, mistä syyttää muita. semoosia ne perus suomaalaaset.
Homot on aina hajoittajia, sekasorron kannalla. (sepe)
Onhan se nykyaikana yleistä, että kerrotaan mistä minä saan orgasmin parhaiten. Täytyyhän Maailman tämä tietää. Ilmeisesti Tynkkynen saa siemensyöksyn niin persereijästä, kuin emättimestäkin erittäin hyvin, kyllä on huojentava tieto. Kiitos.
MITÄ VITTUA TÄLLÄINEN SEKASIKIÖ TEKEE PERSUISSA???!!!
Persuthan on tunnetusti sateenkaari puolue ja hyväksyy kaikenlaisen toiminan mistä julkisuudessa sanoutuvat liukaasti irti.jatkaen taas sitä samaa juonnittelua ja takin kääntöä josta persulaiset itsekin monen kunnallis poliitikon tavoin ovat irti sanoutuneet jatkaen kuitekin hämärä hommiaan. no mitäs liha patojen ääressä on hyvä maiskutella kun sotaveteraanit vähenee ja eläkeläiset köyhtyy joten mikäs kyllä kelpaa.