Pettyneille persuille: Tervetuloa IPU:un!

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ipu on Venäjä-mielisten soluttautumispuolue. Suuri osa ipulaisista toivoo Moskovasta uutta pääkaupunkiamme.

Äänestä

Teistä ipuista ei tule ikinä mitään !

Äänestä
  • Jos sinne pääsisi joku apujohtamaan markkinointia. Taitaa olla myös yhden miehen puolue. Eihän se muuten, mutta maksusta takki kääntyy.

    EU:n myötä Suomemme kuolee, saksalaiset sanovat jo, ettei tämä maa ole enää Saksamme. On lähdettävä pois, jostain täytyy aloittaa, jäähyväisten aika. Kun suku hupenee, ei ole vaikea enää muuttaa pois. Ongelma on löytää suvakiton paikka, koska se on idealismia, jota tavoitellaan laeissa.

    Äänestä

Puoluetoiminta on perseestä. Suora, tehokas ja massiivinen terrorismi on kaikkein tehokkainta ja suoraviivaisinta toimintaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iputtaja kirjoitti:

Siitä se lähtee: http://nikokauko.puheenvuoro.uusisuomi.fi/204350-pettyneille-persuille-tervetuloa-ipuun

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu