Kuraksi mennyt tämäkin palsta

Rasistit trollaavat ja hörhöt tehtailevat uusia aiheita.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei sentään kovin usein enää jakseta väittää, että ei ole käyty Kuussa.

Äänestä

En minä ainakaan ole käynyt

Äänestä

Heh, palstan aihekin rajaa kaiken älyllisen elämän ulkopuolelle. Esim jos jfk:n kaikki salamurhateoriat olis totta niin eiväthän ne kaikki ampujat olis grassy knoll:lle mahtuneet, olisivat ammuskellet toisiaansa. :)

Äänestä

ergqeh totesi:

"Kuraksi mennyt tämäkin palsta
Rasistit trollaavat ja hörhöt tehtailevat uusia aiheita".

Täh, musta tämä palsta on aika kuollutta nykyään. Taidat tulla tooodella hiljaiselta alueelta, jos täällä mielestäsi tehtaillaan aloituksia=))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ergqeh kirjoitti:

Rasistit trollaavat ja hörhöt tehtailevat uusia aiheita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu