Kuka on Ylen klassisen kapellimestari ?

No Somalikusomali.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sipilällä ja Stubbila on suurin valta sanella YLE :n ohjelmasisällöistä Hallituksen(=omien) tavoitteiden mukaisesti. Täällä jotkut idiootit väittävät YLEä "vihervasemmiston" mediaksi, vaikka luulisi tyhjäpäisenkin tajuavan, ketkä ovat Hallituksessa ja ketkä eivät.

Mikä huvittavinta, Soini on kuin liekara koira Sipilän ja Stubbin talutusnnuorassa, vaikka nämä YLEn avulla mustamaalaavat persuja minkä ehtivät. Tavoitteena tietenkin saada pettyneet takinkääntäjien äänestäjät jatkossa Kepulien tai Paska-Kokkareiden kannattajiksi.

Politiikka nyt vain on mitä alhaisinta ja kierointa peliä, missä vatamidia on arvokas työväline.

Äänestä

Ossi Runne Euroviisuista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


FolioMulder kirjoitti:

No Somalikusomali.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu