Mamut harrastaa rasismia

1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

MV-lehti nyt ei tietysti kelpaa todisteeksi mistään. Ei edes Tervon kirjojen polttamisryhmästä. Mutta että kuvitteleeko joku oikeasti, että rasistista vähemmistöä ei olisi joka kansan keskuudessa? Tuskin. Eli ihan noin ulkopuolella järisyttävän todisteesi ja yleistyksesi - rasisteja on myös maahanmuuttajien keskuudessa vääjäämättä, kuten meillä on kantasuomalaistenkin keskuudessa sellaisia tapauksia.

Rasistien älykkyys on tutkitusti muita heikommalla tolalla noin keskimäärin. Se tuskin tulee kenellekään yllätyksenä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


34566 kirjoitti:

siinä selvä todiste:

http://mvlehti.net/2015/10/10/muslim-aid-porukka-uhkaili-tajukangasta/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu