rasistinen leima spr leimaa

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Spr-hyysäsit ovat maanpettureita.

Äänestä

Melkoinen leijailija,,mihin kuvittelee että nuo matut heti työllistyy,,spr itse voisi teettää noilla siivous ja järjestelyhommia.?

Äänestä

Spr tienaa tällä maahantunkeutumisella.onhan joukossa oikeita turvapaikanhakijoitakin. Näin spr tukee erilaista rikollisuutta ja aiheuttaa suomalisille huolta ja pelkoa. Spr rasittaa toiminnallaan suomen taloutta , kuntia ja resursseja. Se ei ole ollenkaan huolissaan kantaväestösttään meistä suomalaisista ja myös matujen opettaminen ja sopeuttaminen on heillä huonoa. Se on silkkaa bisnestä ei muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväkirjoitus kirjoitti:

http://mvlehti.net/2015/10/11/minut-on-leimattu-olen-polttopulloja-heitteleva-alkoholisti/

Mitä mieltä kirjoitukseta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu