Pikkujouluihin pettäjän taivas

Jaahas taas alkaa olemaan pikkujouluaika. Väsyneet perheen äidit pääsevät pois kotoa jakamaan tavaransa jota kotona pidetään tiukasti piilossa. Yleensä firmat järjestävät pikkujoulut toisella paikkakunnalla ja viikonloppuisin. Tämä helpottaa jakamista kiinnijäämisen riskin ollessa pieni. Hyvää pikkujouluaikaa kaikille !
37402
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 37

Vanhimmat

oletko ollut koskaan pukkina pikkujoulussa?

Äänestä

Lapin ruskaretket ja kevät hanget. Siellä nämä tavaranjakajat ovat tosi vauhdissa

Äänestä

Onko niissä firmoissa pelkästään naisia?

Äänestä

Sairaala hyvä esimerkki. Siellä hoitajat pikkuhiprakassa oikein kilvan jahtaa niin ihania lääkäreitä

Äänestä

Mitäs ootte valinneet pikkuhuoran vaimoksi

Äänestä
  • Kunnollinen perheen äiti muuttuu tietynlaisessa porukassa pikkuhuoraksi saatuaan parit sidukat.

    Äänestä

Kuka uskoo tälläistä potaskaa.Linja autolla mennään teatteriin ja tauolla syödään talon piikkiin ja äkkiä WC:hen ja takaisin istuin paikalle ja linja-autoon.Ällöttää tälläset jutut. äly hoi älä jätä.

Äänestä
  • Näin me kerromme kotona :-)

    Äänestä

Aloittaja imee omaa kyrpäänsä ja räpeltää omaa rektumiaan pikkujoulun aikaan maistissa ylväänä toteuttaen unelmaansa muiden kyrpiään imevien jätkien kanssa naureskellen

Äänestä
  • Osuipa pahasti. Älä huoli, en kerro nimiä. Vielä !!

    Äänestä

Ne miehet ovat kuulisia jopas reserviläis pippaloissa....Kun pääsevät pois kotonaan jopa Ähtäristä ollaan kuin aidaton pelto.

Äänestä

Oon saanut mesikämmenessä nuorta hoikkaa blondi rouvaa....koko hoito eikä maksanut mitään! Otti vielä lähtiessään lastin punaisten huulien väliin. Kiitoksia puolisolle lainasta!

Äänestä

Pelkkästään 2 trollia taas vauhdissa, ei kannata uskoa mitään kun mitään ei ole edes tapahtunut ja mitään kyseinen trolli ei ole saanut edes kunhan huijaa. Pari samaa ihmistä taas vauhdissa pelkästään ja sen huomaa kyllä noista kirjoitustavoista ja samojen merkkien, nimityylien ja aikojen perusteella. Moraalitonta ja hyvin alhaista touhua valehdella/huijata/johtaa harhaan tahallansa. Vaikka omat parisuhteesi ovat menneet pieleen syystä tai toisesta niin suosittelisin jotain toista keinoa tunteen purkauksille ja olisi hyvä myös päästää menneestä irti. Herää!!!

Äänestä

Oisko ollut sama blondi? Pitkät hiukset?

Äänestä

Ihanaa tiukkaa rouvaa...mies päivällä töissä

Äänestä

Tässä aiheessa on alkujaankin jotain hyvin hämärää, joka herätti huomion ja toistaa kaavamaisesti tietynlaista pakkomiellettä.

Kyseessä ei olekkaan ilmeisesti trollaaja vaan jokin ihmeen ahdistelija nähtävästi.

Kun, jos sama henkilö näkyy tekevän noin monta samoilla kaavoilla olevaa kommenttia keskustellen ilmeisesti itsensä kanssa niin tosta päättelisin, että henkilö yrittää viestittää jotain mikä onkin ilmeisesti tapahtunut ja kun se on noin jatkuvaa, alistavaa ja pakollista sävyä niin jokin tossa mättää kyllä nyt ja pahasti vielä kun sama asia noin vaivaa ja on hyökkivää.

Kirjoittajan kommenttien perusteella uskon nyt hyvin vahvasti, että mesikämmenessä on ilmeisesti tapahtunut jotain hyvin vakavaa, joka viittaa vahvasti seksuaaliseen kanssakäymiseen, asia jäi vaivaamaan tekijää ilmeisesti ja nyt stressaa ja oireilee päivittäin.

Mitä siellä mesikämmenessä on oikein tapahtunut 9-11.10.2015 välisenä aikana kun tekijä puhuu viikonlopusta?

Äänestä

  • Joo...siellä onähtärin rouvat pitkällään patjoilla

    Äänestä

Itse epäilen kyllä jotain seksuaalirikosta.

Äänestä

Hallusinatioissaan ja lääkkeet uusintaan

Äänestä

Mitä sä reserviläispippaloista tiedät onko siell jotakin erikoist

Äänestä

Tiukkaa blondia....

Äänestä

Tutkin hieman, muistelin ja kävin kommentit uudestaan läpi myös ja selvitin niistä yksityiskohtia, joita jätät jälkeesi. Lopuksi kaikki palaset loksahteli paikallensa niin löysin kaiken.

Hmm aisuri vai... Taidan pitää oman päätelmäni, yleensä se on hyvin pitkälle paikkaansa pitävä ja taidolla on taipumus vetää edelleenkin hiljaiseksi.

Case Closed ja hyvästi.

Äänestä

Ihanaa vierasta....

Äänestä

Niin se tärkein minkä halusin selvittää eli fakta unohtui.

Fakta on, että ihan sinkku naisen olet pokannut mukaasi ja mitään perheen äitiä et ole onneksi saanut, Kiitos heille uskollisuudestaan puolisoaan kohtaan! Alleviivataan.

Pysy niissä sinkku naisissa vaan äläkä yritä toimia kuin käärme tuhoten liittoja ja jättää sekasotku jälkeensä, vähän ymmärrystä. Noniin, Hyvästi.

Äänestä
  • Ei pysty koska ne pikkuvaimot ja lasten äidit ovat kimpussa kuin hullut parin paukun jälkeen, tietäisitpä vain. Kaikki naiset pettävät oikean paikan ja henkilön osuessa kohdalle, Tämä on fakta.

    Äänestä

Kyllä rouvat ahterisa ymmärtää vieraan kikulin päälle...koettu on!

Äänestä

Ei Ahterissa ainakaan ole kunnon pikkujoulutarjontaakaan. Pitää mennä suurempaan kaupunkiin. T

Äänestä
  • Tuttujen jakorasioiden kannattaa häveliäisyyden vuoksi mennä kauemmaksi kalaan.

    Äänestä

  • Ei kyllä mää olen akkani pettäjä. Menen mökille poroalueelle ja otan muutaman "veljen" mukaan eikä kuulu kuiske. Käy vain hännän huiske...
    Niin ja jakorasioista puhuu vain tummelilla tumputtajat taikka Gay-poijat.
    Jotka säikähtää hämähäkkiä ja yksin kulkevat apsilla kyyläämässä.
    Kunnon karpaasit lähtee vaikka saariselälle, Leville jne ..

    Äänestä

Kohtahan se taas nährään ! ;-)

Äänestä

Tiukka blonri on käytännön mahdortomuus.

Äänestä

Yes! Mekin lähdemme Alajärvelle pikkujoulun viettoon. Paikallisella viinitilalla tissutellaan viiniä koko ilta ja sitten valkataan kaikista paikalla olevista naisista tämän vuotuinen fuckbuddy. Kyllä on ihana olla töissä naisvoittoisella alalla! Ei haittaa edes pieni palkka!

Äänestä

Eunukki tiimi puhuu fantasioitaan,kuten saunassakin

Äänestä

Pikkujoulut , risteilyt ja lapinlomat on varma tapaus seksiin.
Näi se vaan on, rouvat ja neidit vauhdissa kun hormoonit hyrrää.
Sama koskee miehiäkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Monestikokenut kirjoitti:

Jaahas taas alkaa olemaan pikkujouluaika. Väsyneet perheen äidit pääsevät pois kotoa jakamaan tavaransa jota kotona pidetään tiukasti piilossa. Yleensä firmat järjestävät pikkujoulut toisella paikkakunnalla ja viikonloppuisin. Tämä helpottaa jakamista kiinnijäämisen riskin ollessa pieni. Hyvää pikkujouluaikaa kaikille !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu