Saarakkalalle men paskat housuihin?

Näinkö kävi? Sisu loppu poijjalta kesken? Tyypillistä perSSuilua, uhotaan ja luvataan kaikkea, mutta todentullen livahtaa paskat housuihin.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Avaus on ihan totta. Saarakkala on kuin nämä "Soinin haastajat puoluekokouksessa". Etukäteen kova uho, mutta tosi paikassa menee hötöt housuun. -Ei kannattaisi esittää rohkeaa, kun joka ainoa kerta tosi tilanteessa kuitenkin rojahtaa housuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DiktatorSoini kirjoitti:

Näinkö kävi? Sisu loppu poijjalta kesken? Tyypillistä perSSuilua, uhotaan ja luvataan kaikkea, mutta todentullen livahtaa paskat housuihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu