Entä jos oletkin " narsisti " ???

Iltalehdessä on siitä juttu jossa on kolme eri kohtaa. Jotenkin tuntuu sopivan tuohon maahantunkeutuvien uskontoon. Ollaan olevinaan kaikkien sääntöjen yläpuolella joita ei tarvitse noudattaa. Että silleen.
160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mielummin narsisti kuin Kalliossa asuva vihreätukainen Tukholman syndrooman runtelema niittinaama jonka mielestä maailman rajat pitäisi poistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


höpöhöpö kirjoitti:

Iltalehdessä on siitä juttu jossa on kolme eri kohtaa. Jotenkin tuntuu sopivan tuohon maahantunkeutuvien uskontoon. Ollaan olevinaan kaikkien sääntöjen yläpuolella joita ei tarvitse noudattaa. Että silleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu