Mamut ei tee mitään muuta
aikalähettääkotiintakas
1079
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
fgghmglg
http://mvlehti.net/2015/10/16/matut-pitivat-pakolaiskeskuksen-siivoojaa-seksiorjanaan/
Sen takia sikailevat koska SUOMALAISET ei tee mitään näitten mustaperseitten sikailluile.
Ja hallitus jauhaa rasismista:DDD
Nykyinen ja edelliset hallitukset ovat tämän tilanteen saaneet aikaan omalla typeryydellään. Suomen kansa ei ole syyllinen näihin raiskauksiin,pahoinpitelyihin, murhiin ja murhapolttoihin. Että silleen.
EIKÖ SUOMESTA LÖYDY M ITÄÄN LAKIA NÄILLE KURANAAMOILLE.varsinkin IRAKAISILLE..
Noi on ihan elukoita, ne pitää laitta ruotuun.
Nyt henkilökunta pelkää pimeällä liikkua laajalla sairaala-alueella, kun vastaan tulee äänekkäitä miesryhmiä. Iltalehden haastatteleman hoitajan mukaan miesryhmien käytös on ollut jopa uhkaavaa.
- Peloista pitää voida puhua. Autoja on potkittu ja tuulilasiin syljetty ja niitä on töhritty. Moni kollega on kertonut, että keskisormea näytetään ja jotkut ryhmät kävelevät vastaan ylimielisesti eivätkä väistä. Olemme saaneet vain ohjeet, että jos pelottaa, pitää liikkua pareina autolle pimeässä, hoitaja kertoo.
Voi vittu, että lamppuja pestään, että nuo siat ei käyttäytyisi kuin siat.
Kamera valvonta ja se joka sekoilee samantien karkoitus ilman valitusta hyvin yksinkertaista,mutta ei kädetön hallitus saa mitään aikaan.
Kansalaisten pitää tehdä suojeluskuntia, muu ei taida auttaa.
tulee näköjään aika,että vanhanliiton äijät kaivaa pesäpallomailat vintiltä ja mennään takas sinne nuoruuteen ja siihen lisäksi uudet nuoret kundit mukaan.