http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/al-aiti-pelkaa-romanssia-hatamajoituksessa-voisiko-miehille-tiedottaa-etta-15-vuotias-on-viela-lapsi/5507606
Nämä paskiaiset käyvät armotta lapsiin kiinni jos vain saavat tilaisuuden! HIRVEÄÄ!!
Nämä paskiaiset käyvät armotta lapsiin kiinni jos vain saavat tilaisuuden! HIRVEÄÄ!!
Vastaukset 15
Vanhimmat
Emme edes tiedä keitä he ovat sillä ovat tulleet maahan ilman papereita ja saavat itse keksiä oman historiansa. Sarjamurhaajat ja sotarikolliset ovat tervetulleita Suomeen.
Teinityttö yritettiin raiskata - epäiltyä ulkomaalaista nuorta miestä ei ole saatu kiinni:
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1445330553618.html
Rättipäät noudattaa Muhamedin oppeja, joka meni naimisiin 7 vuotiaan kanssa ja yhtyi, kun tyttö täytti 9 vuotta. Siksi nämä partalapset kyttää jo aika vanhoja 13 vuotiaita.
Kyllä on inhottavaa porukkaa nyt päästetty meidän suomeen :( Kaikki saa nyt olla varuillaan noiden kusipäiden vuoksi kun tulevat sairaasta uskonnosta ja vieraasta kulttuurista tänne pohjolaan ja luulevat että täällä voi tehdä mitä vaan? Sairaita ovat kaikki paskiaiset! Toivottavasti mahdollisimman moni saa lähtöpassin täältä helvettiin, iloinen olen silloin siitä että kusipäiden matkarahat tänne meni kuin tuhka tuulee :)
No tiedottakaa nyt sitten sille 15-vuotiaalle itselleenkin, että tämä on vielä lapsi. Hänellä voi olla vähän eri käsitys asiasta. Ja sanokaa samalla myös, että vieraan pojan syliin ei istahdeta tyrkylle. Varsinkaan humalassa.
Niinpä, vaikka saisi kielteisen päätöksen turvapaikasta. Voivat valittaa päätöksestä ja näin jäädä Suomeen n. 1,5 vuodeksi. Tuona aikana irtoaa varmasti pesää joltain suvakki mammalta tai sen tyttäreltä. Sen jälkeen mennä vaikka muuhun EU-maahan.
http://is.gd/irakilainen
15- vee osaakin olla viälä sakia..ei kaikki!
Aaahha-hah-ha-ha! "Ihastumista ilmassa". Miten naivia vanhemmat nykyisin ovat? Tilastojen mukaan 45 % suomalaisista tytöistä menettää neitsyytensä 15-17-vuotiaana. 14 % alle 15-vuotiaana. Kyllä ne teinityttäret etelän rantalomillakin menettävät neitsyytensä, jos ei siinä kotinurkilla. Vai kieltääkö "huolestunut äiti" tyttäriltään Turkin ja Tunisian matkat?
Haista sinä pedofiili paska! Olet varmaan niitä miehiä jotka kyttäävät alaikäisiä tyttöjä!
tälläkin palstalla ovat idiottiperpanssit päässeet ääneen!!!
luodaan uhkakuvia vaikka ensimmäiset pakolaiset vasta saapuivat
Seinäjokisilla ei ole minkäänlaisia kokemuksia pakolaisista.
Kuvastaa vaan miten typeriä ihmisiä täällä on vailla minkäänlaista tietoa levitellään valheita ja mustamaalataan tulijoita.
Asun Seinäjoella ja kokemusta on enemmän kuin tarpeeksi. Olen nimittäin asunut Ruotsissa, joten tiedän tasan tarkkaan millaista on elää näiden keskellä. Vaaleahiuksiset tytöt ovat huoria heille, "hora, hora" sitä sai päivittäin kuulla kun käveli kadulla, olin itse 14-16v silloin. Ja kuinka monta kertaa sain kokea sen kun he tulevat iholle kiinni puhumaan tuhmia fantasioitaan, aikuiset miehet. Muutin Seinäjoelle koska täällä on turvallista asua. Joten on todellakin hienoa että lapsia varoitellaan näistä, ja myös naisia.
Jostain se sinäkin olet varmaan seinäjoelle kuitenkin tullut?
Eipä Vaasassakaan hirveästi jumaloida tuota monikulttuurisuutta. Lisäksi onhan se nähty että muslimikulttuuri ei vain integroidu länsimaiseen.
Vai oletko?
Tämä perpanssien mvlehti lietsoo valetta ja vääristelyä. EI millääntavalla luotettava lähde
15-vuotias muija vielä lapsi??? No just. Ne ryyppää ja harrastaa irtoseksiä tuossa iässä. Vanhemmat ei yleensä tiedä missä ne on ja mitä ne tekee. Somekin on täynnä 15-vuotiaita törröhuulisia tissitähtiä paksut maalit naamalla.
Mun mielestä turvapaikanhakijoita pitäisi ohjeistaa, että Suomessa monet ton ikäiset tytöt käyttäyy varsinkin kännissä aivan törkeästi, eikä siihen leikkiin saa lähteä oman etunsa nimissä mukaan. Asia kuitenkin käännetään niin päin, että se ulkkis on ahdistellut, vaikka neiti olis itse keikuttanut persettään ja roikkunut sen kaulassa.
Suomen tasa-arvolautakunnan 15 jäsenestä KAIKKI on naisa joten Suomessa on sellainen systeemi että mimmi saa imeä sun m*naa ja sä et saa laakasta. Jos laakaset niin se on sun syy.