Löytyisikö Lohjalta kaveria?

1234qwer

Olen ajatellut viettää talven mantereella ihan vitun hulppeessa mökissä. Mökki sijaitsee Kauniaisissa, eli ökyalueella på finska, lentomatka sinne kestää vain 10 min. yksityiskoneellani. Mökissä on kaikki herkut, sieltä ei puutu mitään.

Olen 35-vuotias gaymies, 180 cm, 85 kg, hiv-testissäkin vasta käynyt tervepyllyinen mies. Yliopistokoulutettu, mutta sillä nyt ei ole suurtakaan merkitystä, koska alapääni on yläpäätäkin enemmän opiskellut. Olen kiinnostunut mm. piiskaleikeistä, eritteillä leikkimisestä, sekä suklaajunalla ajelusta. Pelaan mielelläni useampaa reikää kerrallaan. Luen paljon gaypornolehtiä.Naisista ja eläinseksistä en ole kiinnostunut. Tykkään myös runkata. Poltan pilveä.

Jos sattuisi löytymään joku hiemankin samanhenkinen viettämään talven kanssani mökillä. Terve täytyisi olla, koska olen saanut vasta hoidatettua kaikki sankkerit ja syfilikset alta pois, joten kulliini en välitä heti uusia tauteja ottaa. Talvikuukausina mökilläni ei ole paljoakaan tekemistä, vain leppoisaa panemista ja suihinottoa. Halpaa ja yksinkertaista oleilemista omin vehkein. Täytyy tulla toimeen sillä, minkä varustuksen luoja on meille syntyjään antanut.

Ensisijaisesti toivoisin kaveriksi homoa. Kaveriksi käy heteromieskin, joka on käännytettävissä homoksi talven aikana.

Jos Sinusta tuntuu, että Sinulla olisi tilaisuus tulla, ole rohkea ja kirjoita; ehkä ensin kirjoitellaan ja tutustutaan:

[email protected]

0

74

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Miksi et halua kaivattusi

        kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
        Ikävä
        125
        1218
      2. 72
        1173
      3. Carunan hinnat

        Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun
        Maailman menoa
        97
        937
      4. Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit

        ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka
        Ikävä
        42
        823
      5. Koetko vielä et

        Olen elämäsi rakkaus?
        Ikävä
        78
        812
      6. Joko uskallat.

        Huomenna nähdään.
        Ikävä
        45
        781
      7. Kunnan päätie ja sen lähialueet

        Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la
        Hyrynsalmi
        39
        743
      8. Oletko tullut siihen

        Tulokseen ettet saa minua
        Ikävä
        67
        653
      9. Olen tumma ja tulinen

        Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
        Ikävä
        111
        591
      10. Mitä luulet

        Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
        Ikävä
        39
        536
      Aihe