Mamukriitikkoja on miljoonia-suomessakin !

Kannattaa pitää mielessä se, kun tällaista mamu/pakolaispolitiikkaa harrastellaan.

Työttömillä mamukriitikoilla voi ruveta pinna palamaan tässäkin maassa, jos tarpeeksi ärsytetään. Mamurikollisuutta on täälläkin liikaa.

Eivät näytä nuo Ruotsin eritrealisetkaan olevan mitenkään raihan miehiä. Ruotsia ja suomea pilataan vauhdilla. Ruotsi ei ole enää se Ruotsi, jollaisena me sen vielä lähimenneisyydessä muistamme, se on muuttunut paljon PAHEMMAKSI maaksi !
962
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tässä maassa on kohta otettava väkivalta käyttöön, sillä niin suomalaisten edun vastaista politiikkaa täällä harjoitetaan.
Veri tulee virtaamaan.

Äänestä

Tämä on jokaisen hyysärin muistettava mennessään nukkumaan!

Äänestä
  • Tilanne : Irakilaiset, somalialaiset, eritrealaiset ja syyrialaiset sotilaskarkurit eivät ole miehiä, vaan Suomeen tunkeutuneita loiseliöitä, pystyyn nostettuja lapamatoja. Olisi aika ottaa matokuuri.

    Äänestä

On aika jo toimia.

Äänestä

Muslut on karkotettava tai kylmästi tapettava. Muuta viisasta tietä ei ole.

Äänestä

Maksammeko me veroja, että aivottomat kamelinnussija mamut saavat elää täällä meidän siivellä???

Äänestä

Tästähän rassukkajengi on jo jonkin aikaa varoitellut - itsestään. Että kyllä alkaa hermo palaa ja vilautellaan väkivallan uhkaa. Rakennetaan ajatusmallia, jossa säälittävät massaräiskijät ovat ikään kuin sankareita. Keksitään päässä vihollisia ja kuvitellaan olematon sota, jotta sitten joku reppana, joka menee kouluun ammuskelemaan lapsia, kuvittelisi taas kerran olevansa joku suuri isänmaan puolustaja.

Saattaa vain näillä rassukoilla se todellisuus vielä konkretisoitua, kun joutuu joku päivä katsomaan peiliin ja miettimään, oliko juuri minun tyhmillä puheillani ratkaiseva vaikutus lasten murhiin. Niitä yrittäjiä kun on jo jokunen ollut ja Ruotsissa saatu jo todellistakin tuhoa ja kuolemaa aikaiseksi. Ei se väkivaltaan yllyttäminen seurauksitta tapahdu, joten jokainen siihen osallistunut rassukka voi olla varma, että juuri sillä omalla käytöksellä on ollut merkitystä, kun viattomia Suomi-terroristien toimesta kuolee. Sitä kun alkaa yllyttää, niin joku toinen osallistuu ja niin se hitaampi yksilö sitten ottaa todesta ja jää historiaan säälittävänä olentona, joka uskoi tyhmälistön mölinät ja veti päälleen häpeän heidän puolestaan.

Äänestä
  • Ja lässyn lässyn! Todennäköisempää täällä on jo nyt kuolla sinun rassukkaisisterroristiesi toimesta!

    Äänestä

  • Eli vajakkihyysäreiden ja viherpunikkien olisi syytä pitää turpansa kiinni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maatpilataan kirjoitti:

Kannattaa pitää mielessä se, kun tällaista mamu/pakolaispolitiikkaa harrastellaan.

Työttömillä mamukriitikoilla voi ruveta pinna palamaan tässäkin maassa, jos tarpeeksi ärsytetään. Mamurikollisuutta on täälläkin liikaa.

Eivät näytä nuo Ruotsin eritrealisetkaan olevan mitenkään raihan miehiä. Ruotsia ja suomea pilataan vauhdilla. Ruotsi ei ole enää se Ruotsi, jollaisena me sen vielä lähimenneisyydessä muistamme, se on muuttunut paljon PAHEMMAKSI maaksi !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu