Raiskaus ja naisten hakkaaminen on tehtävä lailliseksi. Näin siinä kuitenkin tapahtuu, kun maassa on muslimienemmistö muutaman vuoden päästä.
Kannatusta ajatukselle saa ainakin Päivi Lipposelta ja Lii Anderssonilta, sekä Stubilta, joka haluaa varmaan poikien raiskauksenkin sallituksi.
Mukava yhteiskunta tulossa.
Kannatusta ajatukselle saa ainakin Päivi Lipposelta ja Lii Anderssonilta, sekä Stubilta, joka haluaa varmaan poikien raiskauksenkin sallituksi.
Mukava yhteiskunta tulossa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Lieviä on tuomiot raiskaamisesta nykyäänkin, saati jatkossa ei varmaan mitään.
Anarkistisuvakit ovat varmaan samaa mieltä
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1445655787293.html
Noh, noh! Kysymys ei ole länsimaisessa kulttuurissa ymmärretystä "raiskauksesta", vaan vääräuskoisen käännytyksestä. Alistumisen merkitys islamissa on keskeinen. Alistuessaan nainen kääntyy kohti islamia, eikä kyseessä tuolloin ole raiskaus. Pyrkimys on oikeauskoiseksi käännyttäminen, joten teko ei ole tuomittava.
Seuratkaa tuomioita! Kulttuuri rikastuu ja suvaitsevaisuus laajenee...
Se hyvä asia että mina saa raiska sinu vaimo ja tytö ja sina maksa mulle raha.