Etsinnässä hiljaisin palsta.

Onko suosituksia. Tämä hyyhaa vaikuttaa kohtuu kuolleelta. Toivotaan, ettei moni vain vastaa palsta kysymykseen.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaikuttaa todella pystyyn kuolleelta. Innostunut olen.

Äänestä

Loistava mahdollisuus argumentoida esim. Jori Sorasvuota. Tosi on.

Äänestä

Nyt turvat tukkoon. Menee taas ylipuhuvaksi meininki.

Äänestä

Parhaimmillaan tämä palsta oli HyiHähHää eli Hyihää ja nauru maittoi kuin pulla Pululle.

Äänestä

Vaikuttaa, että täällä on ollut fiksuakin väkeä liikkeellä. Toivoa ei ole syytä heittää hyyhaan vuoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vuodenhiljaisin kirjoitti:

Onko suosituksia. Tämä hyyhaa vaikuttaa kohtuu kuolleelta. Toivotaan, ettei moni vain vastaa palsta kysymykseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu