Tiltut valehtelevat Niinistöstä

Tiltut lykkivät järjettömiä valeitaan Niinistöstä yhtä ahkeraan kuin F-35:stä.
Se on hyvä todistus Niinistön puolesta.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

väittävät Niinistön hankkivan rypälepommeja.
Kyseessä on taas kerran puhdas tiltujen vale.

Äänestä

Tiltun valeet on varma merkki luotettavasta isänmaan puolustajasta.
Niinistön kannatus jo tiedetäänkin.
Hävittäjävalinta tulee eteen aikanaan.

Äänestä

Tiltuset valehtelee myös Saara Jantusesta.
Varmaankin luotettava isänmaan puolustaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saulimies kirjoitti:

Tiltut lykkivät järjettömiä valeitaan Niinistöstä yhtä ahkeraan kuin F-35:stä.
Se on hyvä todistus Niinistön puolesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu